HyperX Cloud II ve Cloud Revolver Kulaklıkların Performans ve Ses Kalitesi Tescillendi

HyperX Cloud II ve Cloud Revolver Kulaklıkların Performans ve Ses Kalitesi Tescillendi

Oyuncuların performans ihtiyaçlarını donanım ve aksesuar olarak son derece tatmin edici bir şekilde karşılayan HyperX’in Cloud II ve Cloud Revolver kulaklıkları göz dolduruyor.

HyperX kulaklıklar, çok oyunculu ve takım çalışmasının son derece önemli olduğu PC ve konsol oyunlarında kullanılan, sesli ve yazılı iletişim uygulaması Discord’dan sertifika aldılar. Böylece Kingston Technology'nin yan ürünlerinden olan HyperX Cloud II ve Cloud Revolver ürünleri, bir yazılımdan "en iyi oyuncu kulaklığı" sertifikası alan ilk kulaklıklar oldular.

HyperX Cloud II ve HyperX Cloud Revolver kulaklıklar üzerinde yapılan testler sonunda, kulaklıklardan gelen ses ve vokallerde her hangi bir bozulmaya, ekoya ve arka plan gürültüsüne rastlanmadı. Bu hassas ölçümler sonucunda her iki kulaklık da verdikleri performans neticesinde Discord sertifikası almaya hak kazandılar. Bu alanda ilk kez bir ürüne sertifika veren Discord, HyperX Cloud II ve HyperX Cloud Revolver’i resmi olarak oyunculara da öneriyor.

Discord nedir?

Discord bir sesli sohbet ve anlık mesajlaşma programı.  Discord Windows işletim sistemi ve mobil cihazlarınızda kullanabiliyor. Discord için herhangi bir sunucu kirası ödenmiyor ve ücretsiz olarak kanal açılabiliyor. Programın bütün özellikleri de kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Oyun performansını en yüksek seviyede tutmak için Discord yazılımı düşük kaynak tüketimine sahip bir uygulama olarak da piyasadaki rakip yazılımlardan daha öne çıkıyor. 

Teamspeak Katili Discord Oyuncular İçin İletişimin Yeni Adı Oluyor

YORUMLAR