HyperX Pulsefire Surge RGB Gaming Mouse Özellikleri ve Fiyatı

Profesyonel oyunculara yönelik tasarladıkları eşsiz ürünlerle karşımıza çıkan HyperX, 16000 DPI Pulsefire Surge oyun mouse’unu duyurdu. 360 derece RGB ışık efektleri, Omron anahtarlar ve Pixart 3389 sensörü ile dikkat çeken HyperX Pulsefire Surge - RGB Gaming Mouse'un özellikleri ve fiyatı haberimizde.

HyperX Pulsefire Surge - RGB Gaming Mouse Özellikleri:

Profesyonel olarak oyun oynayan kişilere hitap eden çok özel klavye, fare, kulaklık modelleriyle karşımıza çıkan, ödüller alan sektörün önde gelen isimlerinden HyperX, yeni ürünlerini piyasaya sunarken, mevcut ürünlerini de geliştirmeyi ihmal etmiyor. Yeni tanıtılan HyperX Pulsefire Surge Gaming Mouse, ilk bakışta sıradan bir fareden farksız ancak derinlemesine incelemeye başladığınızda öyle olmadığını görüyorsunuz.

İçerisine gizlenmiş Pixart 3389 sensörü 16000 DPI’a kadar çözünürlük sunuyor. İki fare butonu da “Omron anahtarları sayesinde” 50 milyon tıklamaya izin veriyor. Alt kısımda yüzeyde çok kolay kaymayı sağlayan büyük kızaklar mevcut. Yan kenarda da dinamik 360 derece RGB efektler sunan ışık halkası göze çarpıyor. RGB renkler HyperX’in NGenuity yazılımı kullanılarak kontrol edilebiliyor. Işık halkası farklı renklere ayarlanabiliyor ve sonrasında beş farklı efektle (tek renk, renk döngüsü, dalga, nefes alma, tetik) canlandırılabiliyor. Tamamen kapatmak da mümkün. NGenuity yazılımı üzerinden DPI ayarı (varsayılan 800, 1600, 3200, 6400 ve en yüksek 16000) değiştirilebiliyor. DPI ayarı değiştiğinde farenin rengi de değişiyor. Dahili hafıza sadece özelleştirmeleri saklamak için değil, makro ve buton bağlamalarını (her oyun için ayrı buton ayarlaması) saklamak için de kullanılıyor.

HyperX Pulsefire Surge - RGB Gaming Mouse Fiyatı:

HyperX Pulsefire serisinin yeni ürünü Pulsefire Surge Gaming Mouse’un fiyatı 69.99$.

YORUMLAR