İlk Watch Dogs 2 Fragmanı Sonunda Geldi

İlk Watch Dogs 2 Fragmanı Sonunda Geldi

Açık dünya oyunu sevenlerin merakla beklediği Watch Dogs 2, sonunda sessizliğini bozdu ve kısa bir fragmanla bugün oyuncularıyla buluştu.

2014 yılında Ubisoft tarafından piyasaya sürülen Watch Dogs, her ne kadar çok sevilse de oyun içi problemler ve grafik düşürülmeleri yüzünden uzun bir süre tartışma konusu olmuştu. O senenin E3 fuarında oyunu ultra grafiklerle gösterilen, fakat çıkışında büyük oranda grafik azalması yaşayan Watch Dogs, her ne olursa olsun satış rakamlarıyla ön plana çıkmayı başarmıştı.

Watch Dogs'tan kısa bir süre sonra Ubisoft, 2. oyunun yapım aşamasında olduğunu zaten açıklamıştı. Bugün ise büyük gün geldi. Oyunun kısa fragmanıyla birlikte ana fragmanın da çıkış tarihi açıklandı.

İşin ilginç yanı, oyunun şu an sadece Xbox One ve PC için düşünülüyor olması. PlayStation 4 için herhangi bir açıklama henüz yapılmadı, belki de hiç yapılmayacak. Bunun dışında oyunun baş karakterinin Aiden olup olmayacağı da henüz belirli değil. Yarın çıkan fragmanı merakla bekliyor olacağız.

İşte teaser fragman, iyi seyirler.

Overwatch Yakında Konsollar Arası Oynanabilir

Tüm Blizzard Oyunları Facebook Üzerinden Canlı Yayınlanabilecek

FIFA 17 Duyuruldu! İşte İlk Detaylar

YORUMLAR