İngiltere ve Avrupa'da Crossy Road Çılgınlığı Durdurulamıyor

İngiltere ve Avrupa'da Crossy Road Çılgınlığı Durdurulamıyor

Crossy Road "karşıdan karşıya geçme" oyunu bir zamanlar Frogger’ın bıraktığı yerden devam ediyor. Çılgın bir otobanda karşı tarafa geçmeye çalıştığımız oyunu gülmekten oynayamamak gibi bir sıkıntı yaşıyoruz.

Oyunu oynarken kaç şeritli bir otoyolda olduğunuzu aklınıza hiç getirmeyin, çünkü bu otoyol sonsuz. Karşıya geçmeye başladığınız andan itibaren parmaklarınız yanıncaya kadar oynamak durumundasınız. Zamanla insana "hırs" yaptıran oyunlardan biri olan Crossy Road, Avrupa ve İngiltere’de listelerin birinci sırasında yer alıyor.

Crossy Road rakip olduğu Clash of Clans ve Candy Crush Soda Saga gibi oyunları geride bırakmayı başardı. Renkli ve Minecraft benzeri atmosferiyle delice bir tutkunluk yaratan oyun, tamamen kişisel beceriye dayandığı için zamanla "hırs" yapmanıza ve kendinizi aşmaya çalışmanıza sebep oluyor.

Bu haberi yazarken Crosy Road, App Store’da 160’ıncı sırdaydı. Hızlı yükselişini de sürdürüyor. Uygulama sırasından ziyade App Store’da "en iyi 5 oyun" sıralamasında birinciliğe yükselen bu oyun şansınıza Tamindir sayfalarında da mevcut.

Oynamadıysanız şimdi sıra sizde. Karşıdan karşıya geçerken önce sağa, sonra sola, sonra tekrar sağa bakmayı unutmayın.

YORUMLAR