Instagram'da En Güzel Fotoğraflar E-posta Kutunuza Kadar Geliyor!

Instagram'da En Güzel Fotoğraflar E-posta Kutunuza Kadar Geliyor!

Popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram üzerinde takip ettiğiniz kişilerin en güzel fotoğraflarını zaman zaman göremeyip kaçırdığınızı düşünüyorsanız üzülmenize gerek yok. Çünkü Instagram üzerinde öne çıkan tüm fotoğraf ve videolar artık e-posta kutunuza kadar gelecek.

Twitter'da da benzer bir şekilde okumadığınız ya da kaçırdığınız Tweet'lerin e-posta ile iletildiği gibi Instagram'da da artık tüm öne çıkan fotoğraf ve videolar e-posta olarak kullanıcılara gönderilecek.

Şüphesiz bu özelliğin en çok işe yarayacağı kişiler Instagram üzerinde çok fazla kişiyi takip eden kullanıcılar olacak. Nedeni ise takip ettiğiniz kişi sayısı arttıkça yayın akışınızdaki kontrol edeceğiniz fotoğrafların o kadar artıyor olması. Eğer gerçekten çok fazla sayıda kişiyi takip ediyorsanız, yeni fotoğrafları zaman zaman görememeniz mümkün. Fakat göremedikleriniz içerisinde belki de çok beğeneceğiniz ya da diğer kullanıcılar tarafından çok beğenilen ve mutlaka görmeniz gereken fotoğraflar olabiliyor.

Kullanıcılarının en güzel fotoğraf ve videoları kaçırmasını istemeyen Instagram, bu şekilde yola çıkarak "Öne Çıkanlar" olarak belirlenen tüm fotoğraf ve videoları kişilere özel olarak e-posta ile gönderecek. Örneğin takip ettiğiniz kullanıcıların en çok beğeni ve yorum alan fotoğraflarından görmedikleriniz varsa, bu fotoğrafları artık e-postanızda görebileceksiniz.

Instagram tarafından da resmi olarak onaylanan bu yeni özelliğin ilk denemeleri yapılmaya başlanmış. Siz de kısa süre içerisinde e-posta kutunuzda Instagram'dan gelen e-postalar görmeye başlarsanız mutlaka bir göz atın bakalım işe yarayacak mı?

Facebook Arama Geçmişi Görüntüleme ve Silme

YORUMLAR