İnternette Şu Anda Neler Oluyor?

İnternette Şu Anda Neler Oluyor?

Siz şu anda bu yazıyı okurken, Twitter'da onlarca hesap açılıyor, LinkedIn'de yüzlerce kullanıcı aranıyor, Youtube'da binlerce video akıyor. Nereden mi biliyoruz? Bu gerçek zamanlı infografikle siz de takip edebilirsiniz.

İnternetin çok kalabalık olduğunu biliyoruz. Peki gerçekten ne kadar kalabalık? PennyStocks'un hazırladığı canlı veri akışı sayesinde artık tek tıkla bunu öğrenmek mümkün. Girdiğiniz saniyeden itibaren sayaçlar çalışmaya başlıyor ve saatler geçtikçe rakamlar dudak uçuklatacak seviyelere ulaşıyor. En çok tıklanan sitelerin toplandığı infografikte Twitter'da açılan hesaplar ve atılan Tweetler, Youtube'da kaç saatlik video akışının gerçekleştiği ve yüklendiği, Foursquare'de kaç check-in yapıldığı, Amazon'da ne kadar para harcandığı, Dropbox'ta kaç dosyanın kaydedildiği gibi bilgilere gerçekleştiği an ulaşabiliyorsunuz.

Sürekli akan bu verilere http://pennystocks.la/internet-in-real-time/ adresinden ulaşabilirsiniz.Ticarete yatkın olanların kaç adam günü gidiyor hesabı yaparak kendi mesailerini harcamamasını dilediğimiz infografiğin yüzümüze çarptığı gerçek ise, internete ne kadar bağımlı olduğumuz.

Swift ile 4 Saatte Flappy Bird Hazır!

Facebook Reklamları Google Aramalarınız ile Bağlantılı Olabilir

YORUMLAR