iPad Pro Geç Kalacak, Klavyesi ve Kalemi de Ayrı Satılacak

iPad Pro Geç Kalacak, Klavyesi ve Kalemi de Ayrı Satılacak

Apple’ın iPad Pro ve iPhone 6s ürünlerini tanıtmasına saatler kala gelen bu haber Apple kullanıcılarını üzecek. Büyük ekranlı klavyeli ve Stylus kalemli iPad Pro gecikebilir.

9 Eylülde Apple TV, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ürünlerini tanıtacak olan Apple, iPad Pro bekleyenleri üzecek. 64GB ve 128GB olarak iki farklı bellek kapasitesiyle gelmesi beklenen iPad Pro piyasaya hemen çıkamayacak. 12.5 inçlik ekranıyla A9X yongası kullanacağı konuşulan iPad Pro yanında bir klavye ve Stylus kalemle çıkacak.

Hoş olmayan haber ise iPad Pro hem gecikecek, hem de düşünüldüğü gibi kutusundan bir klavye ve Stylus kalem çıkmayacak. Apple iPad Pro klavye ve Stylus kalemini ayrı ayrı satacak. Özelikle yıllarca Stylus teknolojisine soğuk bakan Apple’ın bu dev tabletle kullanıcılarına bu fırsatı sunuyor olması oldukça takdir görmüştü. Ancak Apple Stylus kalemleri iPad Pro paketlerine dahil etmiyor.

Çıkış tarihi ötelenen ve ne zaman olduğu açıklanmayan iPad Pro’lar 1.000 doların üzerinde etikete sahip olacaklar. Bu fiyat sadece ABD için geçerli.

Yeni iPad Pro Özellikleri İnternete Sızdı, Doğruysa Rakipsiz Olacak

Microsoft, iPad Pro'ya 12 inçlik Windows 10 Tabletiyle Cevap Verecek 

YORUMLAR