iPhone 6'nın Muhteşem Oyunu Vainglory,Temmuz'da Android'e Geliyor

iPhone 6'nın Muhteşem Oyunu Vainglory,Temmuz'da Android'e Geliyor

iPhone 6 tanıtımları sırasında reklamlarda boy gösteren Vainglory, 2 Temmuz’da Google Play’de hazır olacak. Vainglory mobil platformda oynanan en iyi MOBA oyunu olarak biliniyor.

Vainglory, Apple iPhone 6 ve 6 Plus üzerinde yeni bir güncelleme aldı. Bu güncellemenin hemen ardından sadece iOS için hazırlanmış olan bu mükemmel MOBA oyununun Android sürümünün geleceği de duyuruldu.

Gelen habere göre Vainglory Android üzerine 2 Temmuz’da geliyor. Bu tarihten itibaren Google Play’den indirilmesi mümkün olacak. Vainglory tam 150 Android telefonda oynanacak ve Android 4.4 ve üzeri sürümleri destekleyecek.

Vainglory şimdiye kadar mobil cihazlar üzerinde görünen en üstün grafik özelliklerine sahip. Çoklu dokunma avantajıyla oyun içerisinde hakimiyeti kolaylaştırıyor. Vainglory özellikle MOBA severler için biçilmiş bir kaftan.  Google Play’den 2 Temmuz’da indirilecek oyun bedava olacak, ancak oyun içi farklı ödeme sistemleri getirecek.

Vainglory daha önce Blizzard ve Riot Games gibi önde gelen oyun firmalarında görev almış bir kadro tarafından hazırlanıyor. Oyun bulunduğunuz bölgeyi otomatik olarak algılayarak, o bölgedeki oyuncuları birbiriyle eşleştirebiliyor.

Haftanın iOS Oyunu: Vainglory

Vainglory Android İçin Kapalı Beta Daveti Çıkardı

YORUMLAR