İşte 10 Yıl İçerisinde En Çok Değerlenecek Kripto Para Birimleri

Bir döneme damgasını vuran ve tarihi zirveleri yakalayan kripto para borsası hakkında 10 yıllık rapor oluşturuldu. Bloomberg'in hazırladığı rapora göre pek çok birim değer kaybediyorken en çok XMR'nin kazandıracağı düşünülüyor.

Bildiğiniz üzere şu anda kripto para borsasında pek çok birim bulunuyor ve hangisinin ne derece kazandıracağı bilinmiyor. Fakat Bloomberg'in hazırlamış olduğu 10 yıllık rapor sonucunda bazı tahminler yapılmış. Örneğin şu anda en değerli birim olan Bitcoin'in 10 yılda yüzde 1941 değer kazanarak 143 bin dolar seviyesine geleceği ön görülüyor.

Ethereum'un ise yüzde 101 artış sağlayarak 588 dolardan alıcı bulacağı belirtilmiş durumda. Rapor içerisinde büyük hayal kırıklığı olarak ifade edilen Ripple'ın ise bu süreç içerisinde büyük değer kaybedebileceği takipçilerle paylaşılıyor. Yine aynı şekilde Bitcoin Cash, Ada, Eos ve XLM gibi küçük birimlerin de pazarda yer edinemeyeceği dile getiriliyor.

10 yıllık tahmini raporda göze en çarpan birim ise XMR olmuş durumda. Yüzde 38 bin 391 değer kazanarak Bitcoin'i bile geçeceği düşünülen birimin günümüzdeki seviyesi 103 dolar civarında. Aynı zamanda Dash biriminin de yüzde 1459 artarak 3 bin dolar seviyesine ulaşacağı belirtiliyor.

YORUMLAR