İşte Microsoft Surface Studio ile MacBook Pro Arasındaki Farklar

İşte Microsoft Surface Studio ile MacBook Pro Arasındaki Farklar

Microsoft Surface Studio PC sahneye çıktıktan sonra ergonomik PC kavramı daha önem kazandı. MacBook Pro ise ergonomiden ziyade cihazın makyajına önem verdi.

Apple MacBook Pro tanıtımında öne tasarımı çıkarmak istese de bu sene bu bayrağı Microsoft ona devretmeyecek. Aslında Microsoft’un Surface ürün bandı gerek “Surface book” serisi gerek yeni çıkardığı “Studio Design” cihazları olsun her zaman Apple’ın birkaç fersah ötesinde gibiler. Her neyse, burada tartışma yaratmak için haber yapmıyoruz.

Microsoft ön satış talep rekoru kırdı

26 Ekim’de ön siparişe açılan Surface Studio PC'ler 2.999 dolardan 4.199 dolar arasında farklı fiyat seçeneklerine sahip. Bunun sebebi, birden fazla tümleşik sistem yapılandırmalarına sahip olması. Ayrıca bütçesini düşünenler için de bir alternatif oluşturuyor olmasıydı.

Gerek tasarım, gerek fiyat ve performans açısından mantıklı çözümler sunan Microsoft Surface Studio PC serisi yoğun ön sipariş talebi alınca teslimatları 2017’ye ötelemek zorunda kaldı. Intel i5 Surface Studio PC’ler Aralık’ta teslime başlanacaklar, anca Intel i7 serisi 2017 Ocak ayına kadar tüketicilere ulaştırılamayacaklar.

Microsoft Surface Studio ile MacBook Pro Arasında Ne Fark Var?

Microsoft Surface Studio PC ile MacBook Pro arasındaki kullanış ve tasarım farklarını en iyi görerek değerlendirebiliriz diyerek, aşağıdaki iki video ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Microsoft Surface Book mu, Apple MacBook mu?

İnsanlar Microsoft SurfaceBook Hakkında Ne Düşünüyor?

YORUMLAR