Jennifer Lopez, Instagram’da İki Türk’ü Takip Etti

Jennifer Lopez, Instagram’da İki Türk’ü Takip Etti

Dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Jennifer Lopez’in Instagram hesabından iki Türk’ü takip etmesi sosyal medyada gündem oldu.

Fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’da 84.7 milyon takipçisi bulunan Lopez, sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlülerin başında geliyor.

Instagram’da 1089 kişiyi takip eden 49 yaşındaki yıldız, kendisini takip eden Ogan Cihan Öcal ve İzmirhan isimli kullanıcıları kısa süre sonra takibe aldı. Böylece Lopez’in Instagram’da takip ettiği Türk sayısı beşe çıkmış oldu. Amerikalı şarkıcı, daha önce de Gürkan Bilgin, Deniz Şevval ve İrem Üçyaşar isimli hesapları takip etmişti.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jennifer Lopez (@jlo)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Lopez’in söz konusu hesapları neden takip ettiği bilinmezken, birçok Türk kullanıcı ünlü ismi “Bizi de takip et” diyerek yorum yağmuruna tuttu. 

Lopez’in ayrıca sosyal medyada takip ettiği Türk hayranlarını konserlerine de davet edeceği söylenenler arasında yerini aldı.

Türk kullanıcıları yakın markaja alan tek ünlü Lopez değil. Kocaeli’de  yaşayan 20 yaşındaki Ömer Okkalı, sosyal medyanın en ünlü isimlerinden Dan Bilzerian tarafından Amerika Birleşik Devletleri’ne çağrılmıştı. Hatta Bilzerian, Okkalı’nın Amerika’ya bilet alabilmesi için 20 yaşındaki gence 5 bin dolar göndermişti.