Journey'nin Yapımcısıdan Apple'a Özel Oyun

Journey'nin Yapımcısıdan Apple'a Özel Oyun

Apple Özel Etkinliği teknoloji devinin yeni evinde devam ederken şirket, Apple TV 4K isimli cihazıyla birlikte Thatgamecompany'nin Sky isimli oyununu da duyurdu. 

Playstation platformuna özel olarak çıkardığı Journey isimli oyunla birlikte ansızın büyük bir şöhrete kavuşan Thatgamecompany, yüzlerce ödüle de layık görülmüştü. Anlatıcıya ya da diyaloglara başvurmadan oyunculara büyüleyici bir hikaye anlatmayı başaran Journey, Playstation 3 ve Playstation 4'ün en iyi oyunları arasında gösterilmeyi de başarmıştı. 

Böylesine başarılı bir oyunun altına imzasını atan Thatgamecompany, bugün hiç beklenmedik bir şekilde Apple etkinliğinde sahne alarak, sadece Apple platformlarına özel olarak geliştirdiği Sky isimli oyununu duyurdu. 

Apple'ın etkinlik sırasında duyurduğu Apple TV 4K'nın A10X Fusion isimli yeni işlemcisiyle birlikte oyun oynatabilecek kapasiteye gelmesinin ardından kullanıcılarına başarılı bir oyun sunmak isteyen Apple, Thatgamecompany'nin ilk oyunu Flowers'ın da Apple TV'ye geldiğini duyurduktan sonra hemen aşağıda ilk videosunu izleyebileceğiniz Sky'ın Apple TV, iPhone ve iPad platformları üzerinden oynanabileceği açıklandı.

Apple Watch 3 Tanıtıldı! İşte Yeni Apple Saatlerin Fiyatı ve Özellikleri

Apple TV 4K Duyuruldu!

YORUMLAR