Just Cause 4'ten Aksiyon Dolu İlk Fragman

Hiç şüphesiz oyun dünyasının en aksiyon dolu yapımlarından olan Just Cause'un yeni serisine ait ilk fragman yayınlandı. Yine bomba gibi gelecek olan Just Cause 4'te yıkacak, patlatacak ve bolca aksiyona gireceğiz.

Karakter tasarımları, hikayenin öne çıkan tarafı ve tabii ki aksiyon dolu içeriğiyle dikkat çeken yeni Just Cause 4'te baş kahramanımız Rico’yu bir fırtınanın içerisinde karşılıyoruz. Bir yandan kum fırtınasından kaçan Rico bir taraftan da şimşeklerin arasından geliyor. Bu anlamda her türlü ortamı barındıracak oyunda sahne geçişleri merak uyandırıyor.

Pek çok doğal afeti ve hava koşullarını barındıracak olan Just Cause 4'ün kısa fragmanı oyun hakkında temel bilgilere yer veriyor. Ormanda başlayıp çölün ortasına kadar uzanan oyun hiç şüphesiz oyunculara birbirinden eşsiz anlar yaşatacak. Bol bol düşman öldürmenin yer aldığı Just Cause 4'ün grafiklerini de atlamamak gerekiyor.

4 Aralık tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve Windows platformları için duyurulması planlanan oyunun şimdiden merak uyandırdığını söylemek lazım. Yine aksiyon severleri ekran başına toplayacak olan Just Cause 4 hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.