Kalın Cüzdanlarınızı Plastc Kart ile İnceltebilirsiniz

Kalın Cüzdanlarınızı Plastc Kart ile İnceltebilirsiniz

Özellikle erkeklerin çok çektiği kalın cüzdanlarla sizin de başınız dertteyse Plastc Kart ile artık bir çözüme kavuşturabilirsiniz. Yeni geliştirilen Plastc kart sayesinde tüm kartlarınızı tek bir kart üzerinde tanımlayarak hepsini taşımak yerine tek bir kart taşıyarak, cüzdanlarınızı inceltelebilirsiniz.

Plastc Kart belki yüzyılın buluşu deil ama kalın cüzdan kullanmayı yada cüzdan taşımayı sevmeyenler için oldukça yararlı bir ürün. Plastc şirketi tarafından tanıtılan bu yeni ürün tüm kredi kartlarınızı, hesap kartlarınızı ve diğer üyelik kartlarınızı tek bir kart üzerinde birleştirerek, gereksiz yere onlarca kart taşımanızı önlüyor. Tüm kart bilgilerinizi girerek tek bir kart ile birden çok kartı yanınızda bulundurabileceğiniz Plastc Kart'a yeni bir kart eklemek için mobil uygulaması ''Wallet''ı kullanabilirsiniz. Ürün henüz piyasaya sunulmadı fakat ön satışa sunuldu. 2015 yılında piyasaya sunulacak olan Plastc Kart'ın ön satış fiyatı 155 Dolar. Bu tür bir ürün için oldukça tuzlu fakat değeceğini düşünen bir çok kullanıcı olduğuna da eminim.

Kartın kullanımı hakkında bazı bilgiler vermek gerekirse, ürün içerisindeki kart bilgilerini ekran üzerinden değiştirerek farklı kartlarınızı kullanabiliyorsunuz. Dijital ekran üzerinde yer alan bilgilerin ait olduğu kart olarak Plastc Kart'ı kullanabilirsiniz. Farklı bir karta geçiş yapmak için parmağınız ile bilgiler üzerinde kaydırma yapmanız  yeterli olacaktır.

Kartın yaşatabileceği güvenlik problemlerindne dolayı mobil cihazlarınız ile bağlanarak kullanılması gerekiyor. Böylelikle kartınız telefonunuzdan uzaklaştığında telefonunuzdan alarm duyabiliyorsunuz. Herhangi bir yerde cüzdanınız yada kart çalınırsa bundan hemen haberdar olacaksını ve kartın kullanımını durdurabileceksiniz. Ayrıca kartınız cihazınızın yanına geri geldiğinde tüm bilgiler senkronize edilerek herhangi bir ekstra uğraş gerektirmez.

Cüzdanınız çok kalınsa yada tüm kartlarınızı tek bir kart olarak kullanmak isterseniz Plastc Kart'ı ön sipariş ile şimdiden satın alarak çıkış tarihinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ön satış ile Plastc kartı buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook, Anonim Olarak Kullanabileceğiniz Mobil Uygulama Üzerinde Çalışıyor

YORUMLAR