Katy Perry, Final Fantasy Evrenine Girecek

Katy Perry Final Fantasy Brave Exvius

Bir başka büyük pop yıldızı daha Final Fantasy Brave Exvius ile Final Fantasy evreninde kendine yer bulmaya hazırlanıyor. Square Enix tarafından yapılan açıklamayla Firework şarkısıyla tanıdığımız Amerika Birleşik Devletleri’nin ve dünyanın en ünlü pop şarkıcılarından Katy Perry’nin 12 Aralık tarihinde FFBE isimli oyunda kendine yer bulacağı duyuruldu.

Android ve iOS platformları üzerinden oynanabilen bir tür rol yapma oyunu olan Final Fantasy Brave Exvius, çıktığı günden sonra milyonlara ulaşmıştı. Yakaladığı popülerliği farklı ortaklıklarla süsleyen Square Enix, geçtiğimiz sene bir başka ünlü pop yıldızı Ariana Grande ile reklam anlaşması yapmış ve Grande kısa süreliğine oyundaki yerini almıştı.

2018 tatil döneminden önce Kety Perry’nin Final Fantasy Brave Exvius’da oynanabilir karakterler arasına gireceğini duyuran şirket, anlaşmanın sadece karakterle kalmayacağını da söyledi. Ünlü şarkıcının FFBE için Immortal Flame adında bir şarkı yazdığı ve şarkının karakterle birlikte oyundaki yerini alacağı belirtildi.

2016 yılında yayınlanan ve bugüne kadar 9 milyondan fazla oyuncuya ulaşan Final Fantasy Brave Exvius için hazırlanan Katy Perry reklamını ve yeni şarkıyı, hemen yukarıda yer alan videoda görebilirsiniz.