Killing Floor 2 Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Oynanabilecek

Killing Floor 2 Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Oynanabilecek

Geçtiğimiz sene çıkış yapan ve Steam üzerinde bir hayli iyi yorumlar alan online FPS oyunu Killing Floor 2 için kaçırılmayacak bir fırsat söz konusu; oyunu tam bir hafta boyunca ücretsiz olarak oynayabileceğiz.

Bir korku oyununu aratmayacak kadar heyecanlı sahneler içeren Killing Floor 2'de oyuncular eşli olarak üstlerine dalga dalga saldıran zombiler, mutantlar ve kana susamış canavarlarla savaşıyorlar. Oyun içinde farklı oyun modları da bulunuyor, bu modlarda belli hedefleri gerçekleştirmeye çalışıp bir yandan da düşmanlarımıza karşı savaşıyoruz. Killing Floor 2 için ilgi çekici ve oyunu daha da eğlenceli hale getirecek bir etkinlik başlatılacak, Summer Sideshow adı verilen bu etkinlikle oyuna yeni bir harita, karnaval oyunları ve 50'den fazla kozmetik eşya ekleniyor.

Summer Sideshow etkinliğinin en dikkat çeken yeniliği ise oyuna The Weekly Outbreak adlı haftalık mücadelelerin eklenmesi. Bu mücadelelerde her hafta karşımıza farklı bir olay çıkacak. Bu olaylarda belli kurallara uymamız gerekecek; örnek olarak; düşmanlarımızı sadece kafalarından vurabileceğiz. Mücadeleleri tamamladığımızda ise özel ödüller kazanabileceğiz. Summer Sideshow etkinliğinin 2 ay boyunca devam etmesi planlanıyor.

Summer Sideshow'un başlangıcıyla birlikte Killing Floor 2 ücretsiz indirilebilir hale gelecek ve oyuncular 1 hafta boyunca oyunu oynayabilecekler, ayrıca oyuna kalıcı olarak sahip olmak isteyen oyuncular indirimli olarak Killing Floor 2'yi satın alabilecek.

Summer Sideshow etkinliğinin yarın başlayacağı bildiriliyor. Bu etkinlik başladığında bu bağlantıyı kullanarak oyunu ücretsiz indirebileceksiniz:

Titanfall 2 Bir Hafta Boyunca Ücretsiz!

Quake Champions'ı Ücretsiz Oynama Fırsatını Kaçırmayın!

Xbox One X Tanıtıldı! İşte Özellikleri

YORUMLAR