Kocasına Star Wars Temalı Cenaze Düzenledi

Kocasına Star Wars Temalı Cenaze Düzenledi

'Bir Star Wars fanatiği ölene kadar fanatik kalacaktır, güç muhtemelen onunla olacaktır', bunu biz demiyoruz. 58 yaşında hayatını kaybeden Gordon Deacon’un cenazesindeki arkadaşları diyor. 1970’li yıllardan bu yana hız kesmeden fanatiklerinin sayını artıran bilim kurgu klasiği Star Wars tutkunları, bir yandan da artık yaşları kemale erdiği için hayata veda da ediyorlar. Ancak elbette yaşam kadar ölümün de doğal olduğu gerçeğini kabullenerek Allahtan rahmet diliyoruz hepsine. 

Ama son iki yıldır hakkın rahmetine kavuşan fanatiklere Star Wars temalı cenaze törenleri düzenleyenlerin sayısı artık azımsanmayacak kadar artmaya başladı. Son olarak İngiltere'de hayatını kaybeden Star Wars fanatiği Gordon Deacon için de dul eşi tarafından bir Star Wars cenazesi düzenlendi. Cenazede Darth Vader'in askerleri Stormtrooper'lar Gordon’un na’şını kiliseye kadar getirdiler, kapıda beklediler ve oradan da kasaba defin yerine götürüp toprağa verdiler.

İngiltere’nin Wales bölgesinde Cardiiff’te yaşayan Deacon çiftinin Star Wars sevgisi böylelikle sonsuza kadar devam etmiş oldu. Ne diyelim 'güç onlarla olsun'.

Star Wars 1313 Oynanış Videosu

Çok Yakında Sahip Olabileceğimiz 6 Star Wars Teknolojisi

YORUMLAR