Korku Oyunu Sunless Skies, Kickstarter Hedefini 4 Saatte Aştı

Korku Oyunu Sunless Skies, Kickstarter Hedefini 4 Saatte Aştı

Daha önce pek çok oyunseverin hayran olduğu Sunless Sea'nin devamı olan Sunless Skies, Kickstarter'da oyuncuların desteğini bekliyordu. Rekor denilebilecek bir saatte 100 bin dolarlık fon desteğini bulan oyun, Kickstarter tarihinde bir rekora imza attı. Sunless Skies, tam 4 saatte hedeflediği rakama ulaşmayı başardı.

Bir günlük bir süre içerisinde Kickstarter'da bir video oyununun bu kadar destek topladığını görmek gerçekten dikkat çekici. Dört saatte hedefine ulaşan Sunless Skies, Pebble akıllı saatin daha önce ulaştığı destek hızına neredeyse yaklaştı. Bu durum, daha önce pek desteklenmeyen oyun kampanyaları için pozitif bir etki yarattı.

Failbetter Games'in hikayeye dayalı korku oyunu Sunless Skies, Londra'nın üzerindeki gökyüzüne odaklanıyor. Oyun bizleri bulutlarda dolaştırıp karşımıza çıkan engelleri ve düşmanları geçmemizi istiyor. Aşağıdaki videodan Kickstarter Promo'sunu izleyebilirsiniz:

Sunless Skies, 4 saat içerisinde 100 bin doları çoktan aştı. Fakat yine de destek olmak isterseniz Kickstarter sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Oyunun ne zaman çıkacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor fakat PC, Mac ve Linux platformlarını destekleyeceğini biliyoruz. 

Siz oyunu nasıl buldunuz?

Sinematik Anlatıyı Oyun Mekaniği ile Harmanlayan Korku Oyunu: Apocalypse Now

Ücretsiz Korku Oyunu CAYNE Çıktı, Hemen İndirin!

YORUMLAR