Lara Croft and the Temple of Osiris Alana Tomb Raider Bedava!

Lara Croft and the Temple of Osiris Alana Tomb Raider Bedava!

Merhaba Tamindir takipçileri. Eğer oyun dünyasının çok sevilen kahramanlarından biri olan Lara Croft'un ve Tomb Raider oyunlarının hayranıysanız size güzel bir haberimiz var. 2013 yılında yayınlanan yenilenmiş Tomb Raider oyununun ve son çıkan Lara Croft and the Temple of Osiris oyununun yayıncısı Square Enix oyun severleri sevindirecek güzel bir kampanya başlattı. Eğer Square Enix'in kendi sitesi üzerinden Lara Croft and the Temple of Osiris oyununu satın alırsanız bu oyunun yanında yenilenmmiş Tomb Raider oyununa herhangi bir ücret ödemeden bedavaya sahip olabiliyorsunuz. İşin güzel yönü Lara Croft and the Temple of Osiris oyununda da indirim yapılmış olması. Normalde 19.99 Euro fiyat etiketiyle satılan Lara Croft and the Temple of Osiris indirim sonrası 12.99 Euro'ya düşmüş.

Lara Croft and the Temple of Osiris, başrolünde Lara Croft'un olduğu diğer Tomb Raider oyunlarından farklı bir oyun. Bu oyunda Mısır'ın çöllerine ve piramitlere yolculuk ederek Horus ve Isis gibi tanrılarla işbirliği yapıyoruz ve şeytani tanrı Set'i durdurmaya çalışıyoruz. Oyun temel olarak bir aksiyon-RPG oyununa benziyor. İzometrik kamera açısıyla oynanan Lara Croft and the Temple of Osiris'te birçok bulmacayla karşılaşıyoruz. Bunun yanında silahlarımızı kullanarak düşmanlarımızla da çarpışıyoruz.

Yenilenmiş Tomb Raider ise birçok oyuncunun beğenisini kazanmış ve Tomb Raider serisine yeni bir soluk getirmişti. 3. şahıs bakış açısından oynanan bir TPS oyunu olan Tomb Raider'da gizlilik, hayatta kalma becerileri gibi yenilikler oyuna renk katıyor. Oldukça güzel grafiklere sahip olan bu oyunun Lara Croft and the Temple of Osiris yanında ücretsiz olarak oyunculara sunulması cezbedici bir teklif.

Kampanyanın Square Enix'in kendi sitesi üzerinden yapılacak satın alım işlemlerinde geçerli olduğunu belirtmekte fayda var. Bu sayfaya bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz:
https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc-windows-download/Lara-Croft-and-the-Temple-of-Osiris.php#

Oyunu site üzerinden satın aldığınızda size bir Steam anahtarı verilecek. Bu Steam anahtarını kullanarak oyunu Steam hesabınız üzerinde aktifleştiriyor ve indirebiliyorsunuz. Steam uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Kampanyanın ne kadar süreceği hakkında sitede herhangi bir bilgi yer almamakta. 30.01.2015 tarihi itibariyle oyun severler bu kampanyadan yararlanabilmekte.

GTA 5'in Steam Fiyatı Düştü!

YORUMLAR