LawBreakers Bu Hafta Sonu Tekrar Ücretsiz!

Gears of War oyunlarını geliştiren ve eskiden Epic Games'de önemli bir isim olan Cliff Blezinski ve ekibi tarafından geliştirilen LawBreakers adlı online FPS oyunu önümüzdeki hafta sonu bütün oyuncular tarafından ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek.

Steam üzerinde düzenlenecek kampanyada oyun için %50 oranında indirim de yapılacak. Bu sayede oyuna kalıcı olarak sahip olmak isterseniz çok daha makul fiyatla oyunu satın alabileceksiniz. Oyunun indirimli fiyatı 34,99 TL. Bu fiyat günüzüdeki oyun fiyatları düşünüldüğünde bir hayli uygun.

Geçtiğimiz Ağustos ayında resmi olarak çıkış yapan LawBreakers, beklenilen ilgiyi görememişti ve daha önceden oyunun tanıtımı için bir başka ücretsiz hafta sonu kampanyası yapılmıştı. Bir türlü istenilen oyuncu sayısını yakalayamayan oyun için düzenlenen yeni ücretsiz hafta sonu kampanyasının ne derece başarılı olacağını kestiremiyoruz; sonuçta FPS ve aksiyon türünde bir hayli yüksek rekabet söz konusu. PUBG ve Fortnite gibi oyunlar şu an oyuncuların gözdesi olan battle royale oyunları, bir yandan da Overwatch'ın kanıtlanmış başarısı mevcut. LawBreakers'ın bu pastadan pay alması için büyük çaba gösterilmesi gerekiliyor. Hatırlayacağımız üzere bir başka büyük geliştirici olan Gearbox'un benzer FPS oyunu Battleborn, ilk önce ücretsiz yapılmış, sonrasında ise havlu atarak rekabetten çekilmişti.

LawBreakers'ı rakiplerinden ayıran özellik ise bu oyunda fizik kurallarının bir hayli farklı olması. Uçup kaçıp savaşmayı seviyorsanız LawBreakers'ı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR