Layers of Fear Humble Bundle'da Bedava!

Bize sık sık farklı bedava oyun fırsatları sunan Humble Bundle, eğer korku oyunu oynamayı seviyorsanız sizi sevindirecek yeni bir ücretsiz oyun kampanyasıyla karşınızda. Layers of Fear kısa bir süreliğine bütün oyunculara ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Bu haberimizi hazırladığımız andan itibaren yaklaşık 1 gün 11 saat boyunca devam edecek kampanyada Layers of Fear'ın Steam ürün anahtarını Humble Bundle üzerinden alıp oyunu Steam kütüphanenize eklediğinizde oyuna kalıcı olarak sahip oluyorsunuz. Layers of Fear'ın ürün anahtarını almak için öncelikle bu bağlantı üzerinden oyunun Humble Bundle sayfasını ziyaret edin. Sayfa açıldığında sağ taraftaki oyun logosunun altındaki "FREE" tuşuna tıklayın. Oyun sepetinize eklendikten sonra yeşil "CHECKOUT" tuşuna tıklayın. Açılan küçük pencerede e-posta adresinizi girin ve sonrasında "Get it for free!" tuşun a tıklayın. Şimdi yapmanız gereken şey e-posta adresinizi kontrol etmek ve Humble Bundle'dan gelen e-postayı açmak. E-posta içindeki oyun görseline tıkladığınızda açılan sayfayı aşağı doğru kaydırın ve "Redeem your Steam Key" tuşuna tıklayın. Humble Bundle'daki fırsat hem Layers of Fear oyununu hem de oyunun müziklerini kapsıyor. Layers of Fear müziklerini Steam kütüphanenize eklemek için Layers of Fear Soundtrack seçeneğinin altındaki Redeem tuşuna tıklayabilirsiniz.

Geçtiğimiz sene çıkış yapam bağımsız bir yapım olan Layers of Fear, Steam üzerinde bir hayli iyi yorumlar almış bir oyun. Oyunun inceleme notu "Son Derece Olumlu" olarak listelenmekte. Layers of Fear'da bir ressamın yerine geçiyoruz ve ürpertici bir malikanede deliliğin sınırlarında dolaşıyoruz. Bu malikane sürekli evrim geçiriyor, tablolar baktığımızda yeni şekiller alıyorlar, aynı kapıdan 2. kez geçtiğimizde ise farklı bir koridora çıkabiliyoruz. Birinci şahıs kamera açısıyla oynanan Layers of Fear'ın güzel yönü ise Türkçe arayüz ve altyazı desteğine sahip olması.

Şimdiden iyi eğlenceler, arkadaşlarınızı fırsattan haberdar etmek için haberimizi paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR