League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (16 Aralık - 19 Aralık)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (16 Aralık - 19 Aralık)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler bitmek bilmiyor. Her üç günde bir tekrarlanan indirimlerde üç şampiyon ve üç kostüm %50 RP indirimi ile biz sihirdarlara sunuluyor. Bu sayede hem fiyat avantajı sağlıyoruz hem de yeni şampiyonlar deneme fırsatı buluyoruz. Ayrıca koleksiyonumuza yeni kostümler ekleme şansı da buluyoruz. Gelin indirimlere hep birlikte bakalım.

16 Aralık ile 19 Aralık arasındaki %50 RP indirimine sahip şampiyonlar:

  • Nautilus - Derinliklerin Devi: Nautilus, tank gücü oldukça yüksek, kaçış mekanizmasına sahip bir ormancı rolü şampiyonudur. Bir ormancı rolü şampiyonu olsa da yukarı koridorda veya aşağı koridorda da oynanabilen bir şampiyondur. 
  • Kennen - Fırtınanın Kalbi: Kennen, tekli koridor şampiyonu olarak kullanılabilen yetenek gücü ağırlıklı bir şampiyondur. Ultimate yeteneği nedeniyle karşı takımın çok iyi pozisyon alması gereken bir şampiyondur. Eğer karşı takımda Kennen varsa, yapacağınız bir hata oyunu kaybetmenize yol açabilir.
  • Urgot - Kumandanın Gururu: Urgot, genellikle yukarı koridorda tank olarak oynanabilen bir şampiyondur. Ancak, eğer istenirse nişancı olarak da kullanılabilir. Ultimate yeneteği ile Urgot, karşı takımdaki bir oyuncu ile kendini yer değiştirebilir. Bu sayede karşı takımdaki taşıyıcılarından bir tanesini yok edebilirler.

16 Aralık ile 19 Aralık arasındaki %50 RP indirimine sahip kostümler:

  • Kelle Avcısı Rengar 487 RP

  • Metal Zırhlı Pantheon 487 RP

  • Asil Shaco 260 RP


League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.


League of Legends - Ücretsiz Şampiyon Rotasyonu (5. Sezon Öncesi 4. Hafta)

YORUMLAR