League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (16 Ocak - 19 Ocak)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (16 Ocak - 19 Ocak)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler son hızıyla bitmek bilmeden devam ediyor. Her üç günde bir tekrarlanan indirimlerde 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile biz sihirdarlara sunuluyor.

Şampiyon ve kostüm indirimleri sayesinde birçok avantaj elde ediyoruz. Şampiyon ve kostüm indirimleri sayesinde hem fiyat avantajı ile yeni şampiyonlar edinmiş oluyoruz,  hem de koleksiyonumuza yeni kostümler eklemiş oluyoruz. Gelin 16 Ocak ile 19 Ocak arasındaki indirimlere birlikte bakalım.

16 Ocak ile 19 Ocak arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Elise - Örümcek Kraliçe 487 RP: Bir ormancı rolünde oynanabilen Elise, gelişmiş dinamiklere sahip bir şampiyondur. Örümcek hali ve insan haliyle farklı yeteneklere bürünen bu şampiyonu son zamanlarda pek fazla oyunda göremiyoruz.
  • Xerath - Yüksek Büyücü 440 RP: Yetenek gücü taşıyıcısı rolünde oynanabilen Xerath, uzun menzili ve muazzam hasarıyla orta koridorun en çok tercih edilen şampiyonlarındandır. Her ne kadar kaçabilme yeteneğine sahip olmasa da sersemletme ve yavaşlatma etkilerine sahip yetenekleri sayesinde tehlikelerden kolayca kaçabilir.
  • Jax - Silah Ustası 292 RP: Yukarı koridorda veya orman rolünde oynayabilen Jax, taşıyıcısı katili teriminin karşılığıdır. Oyun sonu daha fazla güçlenen bu şampiyon yetenekleri sayesinde yakaladığı kişiyi kolay kolay bırakmaz.


16 Ocak ile 19 Ocak arasındaki kostüm indirimleri:


  • Japon Balığı Nami 487 RP  • Kuzey Fırtınası Volibear 375 RP

  • İmparatorluk Askeri Xin Zhao 260 RP


League of Legends'ı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz.


League of Legends - Tristana Güncellendi!

YORUMLAR