League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (23 Ocak - 26 Ocak)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (23 Ocak - 26 Ocak)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler son hızıyla devam ediyor. Her üç günde bir tekrarlanan indirimlerde bizi farklı kostümler ve farklı şampiyonlar bekliyor. 3 şampiyon ve 3 kostümü %50 RP indirimi ile sunan Riot Games, bu indirimleri 3 günde bir güncelliyor.

İndirimlerin biz sihirdarlara büyük avantajları oluyor. Şampiyon ve kostüm indirimleri sayesinde hem fiyat avantajı ile yeni şampiyonlar öğreniyoruz, hem de koleksiyonumuza yeni kostümler eklemiş oluyoruz. Gelin 23 Ocak ile 26 Ocak arasındaki şampiyon ve kostüm indirimlerine birlikte göz atalım.

23 Ocak ile 26 Ocak arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Zac - Gizli Silah 487 RP: Ormancı rolündeki Zac, tank yeteneklerine sahip bir şampiyondur. Yetenekleri sayesinde savaşın içine rahatlıkla girebilir ve aynı şekilde rahatlıkla çıkabilir. Pasif yeteneği sayesinde düşman takımı aldatabilir.
  • Caitlyn - Piltover Şerifi 440 RP: Saldırı gücü taşıyıcısı rolündeki şampiyonumuz Caitlyn, uzun menzili ve kaçma yetenekleriyle sevilen bir şampiyondur. Oyunun başında oldukça güçlü olan Caitlyn, oyunun sonlarına doğru oyundan düşmeye başlar.
  • Tryndamere - Barbar Kral 292 RP: Yukarı koridor ve ormancı rollerinde oynayabilen bir suikastçı şampiyonudur. Saldırı gücü tabanlı şampiyon taşıyıcıların azılı düşmanıdır. Ultimate yeteneği sayesinde bir süre ölümsüz olan bu şampiyon dikkate alınması gereken bir düşmandır.


23 Ocak ile 26 Ocak arasındaki kostüm indirimleri:

  • Derinliklerden Gelen Nautilus 487 RP

  • Hurdacı Trundle 375 RP

  • Şerif Caitlyn 260 RP


2015 Yılında XBox One İçin Çıkacak Oyunlar

2015 Yılında PS4 İçin Çıkacak Özel Oyunlar

YORUMLAR