League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (30 Ocak - 2 Şubat)

League of Legends - Şampiyon ve Kostüm İndirimi (30 Ocak - 2 Şubat)

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'ta indirimler son hızıyla devam ediyor. İndirimlerde 3 şampiyon ve 3 kostüm %50 RP indirimi ile biz sihirdarlara sunuluyor. Her üç günde bir tekrarlanan bu indirimlerde sadece RP değeri üzerinden indirim yapılıyor.

Şampiyon ve kostüm indirimleri bizlere büyük avantajlar sağlıyor. Şampiyon ve kostüm indirimleri sayesinde hem fiyat avantajı ile şampiyonlar satın alarak yeni şampiyonlar öğrenmiş oluyoruz, hem de koleksiyonumuza indirimli olarak yeni kostümler eklemiş oluyoruz. Gelin 30 Ocak ile 2 Şubat arasındaki şampiyon ve kostüm indirimlerine birlitke bakalım.

30 Ocak ile 2 Şubat arasındaki şampiyon indirimleri:

  • Ziggs - Sihirmayın Uzmanı 487 RP: Yetenek gücü taşıyıcısı rolündeki Ziggs, yüksek menzile sahip yetenekleri ile orta koridor baş belası şampiyonlarından birisidir. Kaçabilme mekaniğine de sahip olması nedeniyle orta koridorda tercih edilebilecek bir şampiyondur.
  • Jarvan IV - Demacia'nın Simgesi 440 RP: Ormancı rolünde sık sık gördüğümüz Jarvan IV, tam bir mekanik şampiyonudur. Diğer ormancı şampiyonlarına göre daha işlevsel olan Jarvan IV, baskınlarda kolay skor çıkartabilecek bir şampiyondur.
  • Karma  - Bilgelik Ateşi 395 RP: Genellikle destek rolünde oynanan, ancak orta koridorda da çok güçlü olan yetenek gücü şampiyonlarından olan Karma, yetenekleri sayesinde hem hasar verebilir, hem sersemletebilir, hem de savaştan kolaylıkla kaçabilir. 


30 Ocak ile 2 Şubat arasındaki kostüm indirimleri:

  • Buz Kraliçesi Janna 487 RP

YORUMLAR