League of Legends'ın Yeni Nişancısı: İntikam Mızrağı Kalista

League of Legends'ın Yeni Nişancısı: İntikam Mızrağı Kalista

Dünya'nın en çok oynanan online oyunu League of Legends'a yeni bir şampiyon geliyor. Yeni gelen şampiyonun adı dehşet veririci bir şekilde öldürülen ve hortlak olarak intikam almak için yeniden gelen Kalista. Kalista isimli şampiyonumuz saldırı gücü taşıyıcısı rolünde olacak.

Kalista, koridor safhasında takım arkadaşıyla kolaylıkla sinerji kurabildiğinden yanlış bir harekette büyük cezalar kesebilen bir şampiyon olarak karşımıza gelecek. Kısa menzilinden dolayı çok dikkatli olması gereken yeni şampiyonumuz, tehlikeleri kolaylıkla püskürtebiliyor. Ayrıca takım savaşı başlamadan önce mızraklarıyla rakip takımı sinir edebilecek nitelikte bir şampiyon olduğundan dikkat edilmesi gereken bir şampiyon durumunda bulunuyor. Ancak, Kalista çok kırılgan durumda olduğu için takım savaşında onu en arkada tutup korumanız gerekiyor.

Kalista'nın yeteneklerine geçmeden önce oyun başında onunla birlikte gelen bir eşyayı tanıtmak istiyorum. Oyunun başında bizimle birlikte sahip olduğumuz eşyanın adı Kara Kargı. Kara Kargı ile takım arkadaşlarımızdan herhangi birine anlaşma gönderebiliriz. Takım arkadaşımız bu anlaşması kabul etmesi halinde karşılaşma boyunca bu ikili Ruh Damgası ile başlanmış bir şekilde görünür. Kalista'nın Gözcü yeteneğine pasif olarak yeni bir yetenek eklenir ve Kalista'nın ultimate yeteneği 6. seviyeden sonra kullanılabilir durumda olur.

  1. League of Legends'ın Yeni Nişancısı: İntikam Mızrağı Kalista
  2. Şampiyon Yetenekleri

YORUMLAR