Lenovo, Ideacentre Stick 300'i Çıkartarak Intel'e Kafa Mı Tutuyor?

Lenovo, Ideacentre Stick 300'i Çıkartarak Intel'e Kafa Mı Tutuyor?

Bilgisayar dünyasının sevilen ismi ve bugünlerde mobil cihazlarıyla da bize göz kırpmaya çalışan Lenovo, Intel Compute Stick ürününe rakip olacak yeni bir ürün ile tekrar karşımızda. Ideacentre Stick 300 ismiyle anılan bu yeni ürün 15mm inceliğe sahip olmasına rağmen Z3735F Atom işlemci, 32 GB depolama alanı ile 130 Dolar gibi bir satış fiyatıyla piyasaya sürülecek. Elbette, bu fiyatın Türkiye'de nasıl olacağı konusu henüz büyük bir soru işareti.

2 GB dahili bellek ve sadeleştirilmiş bir Windows 8.1 kullanan Ideacentre Stick 300, evinizde HDMI girişi olan herhangi bir televizyonu bir ev eğlence sistemine dönüştürüyor. Normalde bu tarz bir televizyona sahip olmak için binlerce Türk Lirasını ekstradan gömmeniz gerekirken aslında fiyatının hakkı olan bir Ekran alıp bu arka kısımda kalacak minik bir parça ile pahalı modelleri bile gölgede bırakacak özelliklere kavuşabilirsiniz. Başkaların size lüks olarak pazarladığı ürünlerden ziyade kendi lüksünüzü yaratmanız daha hesaplı olarak da mümkün.

Kablosuz mouse ve klavye kullanımı ve kablosuz internet bağlantısını da destekleyen Ideacentre Stick 300 ile televizyon yayınını sıkıcı bulduğunuz andan itibaren YouTube veya dizi izleme servislerinden faydalanabilirsiniz.

Lenovo’nun Projektörlü Telefonu SmartCast ile Her Yer Telefona Dönüşebiliyor

Lenovo İlk Windows Phone Cihazını Birkaç Ay İçinde Çıkartıyor

YORUMLAR