Life is Strange 2 E3 2017'de Tanıtıldı

Life is Strange 2 E3 2017'de Tanıtıldı

E3 2017 tüm hızıyla devam ederken yeni oyunlar da hız kesmeden tanıtılmaya devam ediyor. Square Enix’in yeni oyunu Life is Strange 2 de etkinliğin Microsoft sunumları sırasında tanıtılan oyunlar arasında yerini aldı.

İlk oyunu oldukça ilgiyle karşılanan Life is Strange oyununun ikincisi Life is Strange 2: Before the Storm, devam eden E3 2017 etkinliğinin Xbox One X için tanıtılan oyunlar bölümünde bir video ile tanıtıldı. Sıra dışı bir fikrin üzerine inşa edilen oyun için tıpkı ilk oyunu ve oyunun içeriği gibi gizemli bir video yayınlandı. İstenmeyen olayları özel yeteneği sayesinde engelleyen melankolik kahramanın serinin ikinci oyununda da duruşunu bozmayacağı belli oluyor.

31 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya sürüleceği bildirilen Life is Strange 2 için şuan için ön sipariş verilebilir. Son olarak oyunun müziklerine değinmeden de geçmeyelim. İlk oyunda olduğu gibi Life is Strange 2’de de oldukça başarılı müzik seçimleri dikkat çekti. Sadece birkaç ay sonra oyuncularla buluşacak olan bu gizemli oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Xbox One X Tanıtıldı! İşte Özellikleri

Metro Exodus Muhteşem Grafiklerle Geliyor!

YORUMLAR