LIMBO Steam Üzerinde Bugün Ücretsiz

LIMBO Steam Üzerinde Bugün Ücretsiz

Steam'de zaman zaman bir süreliğine ücretsiz olan oyunlar kervanına LIMBO da katıldı. Türünün en beğenilen oyunlarından bir tanesi olan LIMBO, bugün itibariyle Steam üzerinde ücretsiz olacak.

LIMBO, 2010 yılında ilk olarak Xbox 360 için piyasaya sürülmüş ve büyük bir başarı yakalamıştı. Ardından PC platformu için de yayınlanan LIMBO, bağımsız oyunların yükselmesi için ön ayak olan oyunlardan bir tanesi olmayı başarmıştı. Geliştiricisi Playdead'e kazandırdığı paralarla birlikte, bağımsız oyun geliştiricilerinin, bir yayıncı şirket olmadan da bu işi yapabileceğini kanıtlayan LIMBO, oyunculara harika bir deneyim yaşatmıştı. 

Oyunda büyük bir hikayeyi takip etmiyoruz. Hatta hikayeye dair bildiğimiz tek detay; ana karakterimizin, kız kardeşini kurtarmak için LIMBO'ya gelmiş olması. Oyunun bu kadar başarılı olmasının sebebi ise zaten hikayesi değil; oynanışı ve sunduğu atmosfer. Kendine has çizimleri, karanlık yapısı ve harika müzikleri ile ön plana çıkan oyun, platform-puzzle türünün tartışmasız en başarılılarından bir tanesi.

Çok sevilen LIMBO ise Türkiye Saati İle 22 Haziran 20.00'a kadar ücretsiz olarak kalacak. Bir Steam hesabınız varsa, oyunu belirtilen tarihe kadar ücretsiz olarak bu hesaba ekleyebileceksiniz. Ancak bu saate kadar ekleme yapmazsanız, küçük ücret vererek oyunu satın alma durumunda kalabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için ise önce Steam uygulamasını indirmeniz, ardından aşağıda yer alan LIMBO indirme linkinden, oyunun Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Cüzdanlarınızı Ulaşamayacağınız Yere Kaldırın, Steam Yaz İndirimleri Tarihi Kesinleşti!

Steam Oyunlarınızı GOG Üzerine Aktarabileceksiniz

Milletvekili Adayı Devlet Desteğini Steam'den Oyun Almak İçin Kullanmış

YORUMLAR