Logitech Bluetooh Hoparlörü Z600'ü Duyurdu

Logitech Bluetooh Hoparlörü Z600'ü Duyurdu

Logitech, şık tasarımıyla öne çıkan MAC ve Ultrabook kullanıcılarına özel yeni Bluetooth Speakers Z600 ürününü duyurdu. Yeni çift stereo hoparlörler bilgisayardan, akıllı telefon ve tabletlerden anı anda müziğin keyfini çıkarmak isteyenler için ideal.

Günümüz ultra ince dizüstü bilgisayarlar kullanıcılarına özel tasarlanan Logitech Bluetooth Hoparlörler ürünü şekli, kullanılan malzeme ve rengi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Logitech’in dahili Bluetooth  bağlantısına sahip ilk multimedya hoparlörü olan Z600, çoklu cihaz kullanımının yaygın olduğu bugünlerde ideal bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Müzik dinlerken, film izlerken, oyun oynarken, sohbet ederken net ses sunan yeni Bluetooth Hoparlörler üzerindeki kontrollerden bahsetmek gerekirse; Sağ hoparlörün tüm üst paneli yumuşak, duyarlı dokunmatik bir daireden oluşuyor. Kenarı etrafında basit bir kaydırma hareketi ile ses açıp kapama rahatlığı sunulmuş. Güç, Bluetooth eşleştirme ve 3.5 mm giriş ürünün arka tarafa saklanmış.

Z600 Bluetooth hoparlörler, Bluetooth desteklemeyen cihazlar için bilgisayara kablosuz olarak bağlantı sağlamak için USB Bluetooth alıcısı ile birlikte geliyor. Ağustos ayından itibaren Amerika ve Avrupa’da satışa sunulacak olan Logitech Bluetooth Speakers Z600, 149.99 dolar fiyat etiketine sahip.

iPhone 5S Teknik Detayları İnternete Sızdı

YORUMLAR