Logitech Yeni Bluetooth'lu Klavye ve Faresini Tanıttı

Logitech Yeni Bluetooth'lu Klavye ve Faresini Tanıttı

Logitech gün geçtikçe önemi artan multi-tasking yani aynı anda birden fazla iş yapabilme için geliştirmiş olduğu yeni bluetooth klavye ve fareyi tanıttı. İş verimliğini arttırabilmek ve daha fazla işi daha rahat şekilde ve aynı anda yapabilmek için ihtiyaç duyabileceğimiz donanım ürünleri olan klavye ve fareler gerçekten büyük işler başarabiliyor.

Logitech'in yeni klavyesi olan K380 Multi-Device Bluetooth Keyboard, akıllı telefon, tablet ve diğer mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bi masaüstü klavyesi. Bağlanan cihazları hafızasına alarak daha sonra yeniden kullanmak istediğinizde otomatik olarak algılayan klavye işlerinizi normalden çok daha kolay yapabilmenizi sağlayan tuşlara da sahip. Klavyenin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

K380 klavye modeli ilebirlikte çıkarılan M535 Bluetooth Mouse ise Windows, Mac, Android ve Chrome işletim sistemleri farketmeden hepsi ile uyumlu çalışıyor. Uygulamalar arası geçiş tuşu, masaüstü geçişleri ve daha pek çok yararlı özelliğe sahip olan bu farenin de tanıtım videosu aşağıda yer alıyor.

Logitech'in yeni klavyesi ve faresi ile birlikte diğer ürünleri hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR