Louis Vuitton Yeni Ultra Lüks Akıllı Saatini Tanıttı!

Louis VuittonQualcomm'un giyilebilir ürünler için yeni yonga setiyle desteklediği, Wear OS kullanan, yeni LV Tambour Horizon isimli akıllı saatini tanıttı. Tanıtılan yeni akıllı saatin, Qualcomm'un yıllarca Google'ın yardımı ile çalışarak yaptığı çip olan Snapdragon Wear 3100 kullandığı söylenenler arasında yerini aldı. Snapdragon Wear 3100 ile gelen akıllı saatin en önemli özelliklerinden birisi pil ömrü oldu: LV Tambour Horizon 5 güne kadar pil ömrü sunuyor. 

Tasarımca göze gayet hoş duran akıllı saat eski modelinden çok daha iyi olan gelişmiş bir ekran ile bizleri karşılamakta. Ayrıca akıllı saatte eski modelinden olmayan bir özellik daha geldi. Yeni gelen yenilik sayesinde çevre modunda bile kullanılabilen gece / gündüz göstergesine sahip 24 saati gösteren bir halka kullanılabiliyor.

Hatırlayacağınız üzere Wear 3100'ın özelliklerinden biri olan sadece saat çalışıyorsa yani kalp atış hızı ve adım sayar gibi özellikler kullanılmıyorsa düşük güç tüketimi sağlanmaktaydı. Wear 3100'ın zengin ortam modu olarak bilinen bu yenilik LV Tombour Horizon'da kullanılabilecek.

Son olarak saatin fiyatından bahsedelim saatin şuanlık fiyatı açıklanmadı ancak saatin eski modeline sahip olan kullanıcılar en az 2,490 dolar'dan geri alınarak belirli bir miktar ücret ödeyerek yükseltme sağlayabilecekler. Saate eski sürümde olmayan seramik beyaz renk seçeneği de yeni modele eklendi. Kullanıcılar saatin fiyatının çok yüksek olacağına inanıyor.

Sizler LV Tombour Horizon akıllı saat hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce saatin tasarımı nasıl? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!