Mafia 3 Koleksiyon Sürümünde Sizleri Neler Bekliyor?

Mafia 3 Koleksiyon Sürümünde Sizleri Neler Bekliyor?

Oyun dünyasının en popüler organize suç oyunu serisinin yeni serisi Mafia 3'ün, yeni koleksiyon sürümü ile ilgili yeni detaylar bugün 2K Games ve Hangar 13 tarafından açıklandı.

İçerisinde hem fiziksel hem de dijital birçok eşyanın olduğu yeni koleksiyon sürümü, aynı zamanda ön-sipariş yapan oyuncular için ekstra üç özel araç ve silah bulunan Family Kick-Back bonusunu da içeriyor. Peki, Mafia 3 Collector's Edition'ın içerisinde neler var? 

Mafia 3 Koleksiyon Sürümü Ne Hediyeler İçeriyor?

  • Mafia 3 New Bordeaux Soundtrack Albümü: Uzunçalar bir vinil plak şeklinde gelen bu albümün içerisinde Sam Cooke, The Animals gibi 60'ların hit isimlerinden şarkılar bulunuyor. Bu uzunçalar Rock, Rhythm ve Blues'u 1960'larda yaşanan kargaşalarla betimleyerek anlatıyor. O zamanlarda yaşanan tüm sosyal değişimlerin müzikle anlatılması da diyebiliriz.
  • Mafia 3 Orijinal Oyun Müzikleri: Bu plakta ise Mafia 3'ün orijinal oyun müzikleri yer alıyor. Yine plaktaki Rhytm ve Blues türü, Lincoln Clay'in yalnız ve intikam dolu duygusal hikayesini anlatıyor.
  • Özel Sanat Baskıları: Oyun içerisinde keşfedilmeyi bekleyen geniş sanat koleksiyonlarını temsilen Playboy ve Alberto Vargas Estate'ten taş baskılar.
  • Art of Mafia 3 Çizim Kitabı: Bu kitapçık 1968 yazındaki New Orleans’tan ilham alınarak hazırlanmış ve yeni oyunun dünyası New Bordeaux’un tasarımı ile ilgili olarak 56 sayfalık görsel bir sunum olarak koleksiyona dahil edilmiş.

  • Lincoln Clay Replika Asker Künyeleri: 1960’larda Amerikan ordusu tarafından verilen künyelerin replikaları ve aynı zamanda İtalyan mafyasına karşı intikam ateşiyle yanan bir Vietnam gazisinin künyeleride koleksiyon kutusunda yer alıyorlar.
  • Suni Deri Bardak Altlıkları: Paradiso Casino’yu ve Sammy’nin oyun içindeki suç işletmelerini temsil eden bu bardak altlıkları, yalnızca bir hediyelik eşya değil, aynı zamanda Lincoln Clay’in intikam amacının bir sembolü olarak bu koleksiyonun içerisinde yer alıyor.
  • Sezonluk Kombine: İleride yayınlanacak olan indirilebilir içeriklerin (DLC) tümünün indirimli satış kod kuponları.,

Mafia 3 Koleksiyon Sürümü Ne Zaman Çıkacak?

Tüm bunların yanında Mafia 3'ün tüm sürümlerini oynayacak olan oyuncular, oyun içerisinde Playboy ve Alberto Vargas içeriklerini de bulup toplayabilecekler. Aynı zamanda oyuncular, Mafia 2'de olduğu gibi Mafia 3'te de Lincoln Clay'in teğmenlerinden biri olan Vito Scaletta rolüne bürünerek İtalyan Mafyası'nın Altın Çağı'nı tecrübe edebilecekler.

Mafia 3'ün Standart ve Deluxe olarak adlandırılan sınırlı koleksiyon ürünleri 7 Ekim 2016'da PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek.

Mafia 3 Yeni Oynanış Videosuyla Karşımızda!

Yeni Mafia 3 Videosu Bugün Yayınlanıyor

Mafia 3 Sistem Gereksinimleri Ne Olacak?

YORUMLAR