Mafia 3, PS4 İçin Çok Yakında Ön Siparişe Açılıyor!

Mafia 3, PS4 İçin Çok Yakında Ön Siparişe Açılıyor!

Popüler bilgisayar oyunu Mafia'nın ilk serisinin çıkış tarihi üzerinden neredeyse 12 yıl geçti. Bir ara Mafia 2 satışa sunuldu ve gerçekten çok beğenildi. Oyuncular yeni bir seriyi büyük heyecanla bekliyorlardı. Bunca beklentiye rağmen serinin 3. oyunuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayan geliştiriciler, sessiz bir şekilde Mafia 3'ü geliştirmiş.

Mafia, en çok eski zamanlarda geçen farklı hikayesiyle ilgi çekiyor. Karakterleri ve görevleriyle başarılı oyunlar arasında yer alan Mafia'nın milyonlarca takipçisi var. Bunca takipçisi olmasına rağmen yaklaşık 4 yıldır Mafia oyunuyla ilgili hiç bir haber vermeyen oyun geliştiricileri sonunda sessizliklerini bozdu.

Mafia 3, oyunculardan habersiz bir şekilde geliştirilmeye başlanmış ve neredeyse bitmiş durumda. 2K Games tarafından geliştirilen oyun 2015 yılına bomba gibi düşecek. Mafia 3 hakkında bu kadar kesin konuşuyoruz çünkü oyunun satışa sunulacağını yurt dışında hizmet veren Play Asia isimli dijital oyun platformundan öğrendik. Play Asia geçtiğimiz günlerde ürünleri arasında Mafia 3'ün Playstation 4 için geliştirilmiş versiyonunu ekledi. Henüz fiyatı hakkında bir bilgi vermeyen site, çok kısa bir süre içerisinde ön siparişler almaya başlayacak. Oyunun geliştirici firması 2K Games ise bu ön sipariş hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Mafia 3'te serinin adı gibi üç farklı karakter yer alacak. Franklin, Tony ve Mickey ile görevleri yapmaya çalışacaksınız. Oyunun ne kadar zor olacağı veya ne denli eğlenceli olacağını ise yakında yayınlanmasını beklediğimiz Game Play videoları sayesinde öğreneceğiz.

Dipnot: Play Asia ilk ön sipariş sayfasını hazırladığında ön sipariş tarihini 20 Aralık 2014 olarak belirtmişti. Fakat bir süre sonra bu tarih  TBA olarak değiştirildi.

Halen oyunculara yüksek grafik kalitesi ve eşsiz bir hikaye sunmayı başaran serinin bir önceki oyununu bu bağlantıyı kullanarak deneyebilirsiniz:


16 Milyon PlayStation 4 Satıldı! 

YORUMLAR