Mass Effect 4 Çıkış Tarihi Açıklandı

Mass Effect 4 Çıkış Tarihi Açıklandı

Üçüncü oyununun sonu ile eleştirilerin odağı olan ve son yılların en iyi oyun serisi olarak gösterilen Mass Effect için dördüncü oyun yolda. Serinin hayranlarını çılgına döndürecek bir açıklama yapımcı firma Bioware tarafından yapıldı. Yapılan bu açıklamaya göre Mass Effect serisi kaldığı yerden devam edecek gibi görünüyor.

Bioware resmen Mass Effect 4’ün geliştirildiğini ve hatta oyunun yapımında ilerleme kat ettiklerini resmen açıkladı. Mass Effect 4 geliyor mu, gelecek mi söylentileri artmadan Bioware oyunun yapımına başlandığını bile açıklayarak serinin hayranlarını sevince boğdu. Mass Effect 4 ile ilgili bilinen şey ilk üçlemenin dışında farklı bir yapım olacağı, ancak Mass Effect’in yeni oyununun geçtiğimiz üçlemenin öncesinde mi yoksa sonrasında mı geçeceği bilinmiyor.

Oyunun yapımına yaklaşık 1-2 ay önce başlanmış durumda ve oyunun 2014’ün sonlarında veya 2015’in başında bizlerle olacağı açıklandı. Oyuna dair ilk görüntüleri ve bilgileri önümüzdeki E3 ve Gamescom oyun fuarlarında görmeyi umut ediyoruz.

Not: Bu haber EA Games tarafından yapılan bir açıklama ile yalanlandı.

YORUMLAR