Merakla Beklenen Deus Ex: Mankind Divided Satışa Çıktı

Merakla Beklenen Deus Ex: Mankind Divided Satışa Çıktı

Square Enix ve Eidos-Montreal, bugün Deus Ex serisinin en yeni oyunu Deus Ex: Mankind Divided’ın PlayStation 4, Microsoft Xbox One oyun konsolları ve Windows PC'leri için satışa çıktığını duyurdu.

Bugüne kadar büyük başarılara imza atan Deus Ex: Human Revolution'ın devam oyunu Deus Ex: Mankind Divided piyasaya çıktı. Oyunculara seçim ve sonuç ilişkisine dayanan, aksiyon RYO tabanlı oynanışını sürdürerek etkileyici bir deneyim yaşatacak oyun, şimdiden büyük bir kitleyi etkisi altına almış durumda. Oyuncular bir kez daha artık tecrübeli bir gizli ajan olmuş Adam Jensen rolüne bürünecek ve en son teknoloji ürünü silahlara ve takviyelere erişebilecekler. Zamana karşı yarışan Adam dünya çapında bir komployu aydınlatmak için doğru yaklaşımları ve kime güveneceğini seçmek zorunda olacak. 

Oyunda ayrıca yeni ve yenilikçi bir oyun modu olan Deus Ex: Mankind Divided–Breach de bulunuyor. Bu yeni mod ilk kez Deus Ex: Mankind Divided’ın oynanışına arcade bir yaklaşım sunacak ve oyuncuların benzersiz bir bulmaca-nişancı deneyimi yaşamalarını sağlayacak.

Oyun Sektörünün En Sevilen Serilerinden Biri

Oyunun çıkışı hakkında açıklamalarda bulunan Eidos-Montreal Stüdyo Şefi David Anfossi, "Deus Ex oyun sektörünün en sevilen serilerinden biri ve bu oyun üzerinde neredeyse 10 senedir çalışıyor olmak hem büyük bir sorumluluk, hem de inanılmaz bir ayrıcalık" ifadelerini kullandı. Oyunu yeni bir seviyeye getirmek istediklerini de belirten Anfossi, "Deus Ex: Mankind Divided ile oyunculara sabırsızlıkla bekledikleri oyun deneyimini yaşatma amacı çerçevesinde seriyi yeni bir seviyeye çıkarmayı hedefledik." dedi.

Deux Ex: Mankind Divided Fiyatı

Deus Ex: Mankind Divided an itibariyle Steam'de 148.99 TL olarak satışa sunuldu ve indirilebiliyor. Ayrıca oyunun Deluxe Edition paketini satın almak isterseniz 223.48 TL ödemeniz gerekiyor. Bu pakete Assault Pack ve Tactical Pack DLC'leri ve Season Pass'ın dahil olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. 

Deus Ex: Mankind Divided Çıkış Videosu

Deus Ex: Mankind Divided Sistem Gereksinimleri

# Minimum Sistem Gereksinimleri Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi Windows 7.1 veya daha ileri sürüm (64-bit) Windows 10 64-bit
İşlemci Intel Core i3-2100 veya AMD eşdeğer işlemci Intel Core i7-3770K veya AMD FX 8350 Wraith
Bellek 8 GB RAM 16 GB RAM
Gerekli Alan 45 GB 55 GB (DLC'lerle birlikte)
Ekran Kartı AMD Radeon HD 7870 (2 GB) veya Nvidia GeForce GTX 660 2 GB AMD Radeon RX 480 veya Nvidia GTX 970

Deus Ex: Mankind Divided'ın PC Sistem Gereksinimleri

Deus Ex: Mankind Divided'dan Muhteşem 20 Dakika


YORUMLAR