Microsoft Etkinliğinde Bizleri Neler Bekliyor, İşte Etkinliğin Sürprizleri

Microsoft Etkinliğinde Bizleri Neler Bekliyor, İşte Etkinliğin Sürprizleri

6 Ekim 2015 tarihinde Microsoft büyük bir etkinlik düzenliyor. Bu etkinlikte göreceğimiz yeniliklerin bazıları ise oldukça etkileyici.

Microsoft 6 Ekim etkinliğini bir süredir internet üzerinden tanıtıyordu. Yapılacak olan etkinlik Microsoft’un ürün yelpazesinde yapacağı yenilikler ve çeşitli güncellemeler heyecanla bekleniyor. Microsoft etkinliğinde kullanıcıları bekleyen bazı yenilikler şunlar olacak:

  • Windows 10 Mobile işletim sistemiyle gelecek olan Lumia 950 ve Lumia 950 XL akıllı telefonlar tanıtılacak.
  • Windows Hello güvenlik desteğinin hangi cihazlarda ne zaman kullanılmaya başlanabileceği açıklanacak. Lumia 950 ve Lumia 950 XL cihazların bu özellikten faydalanabileceği açıklanacak.
  • Microsoft Surface Pro ailesinin yeni üyeleri etkinlikte boy gösterecekler. Özellikle Surface Pro 4 etkinliğe damgası vurabilecek bir cihaz olarak sabırsızlıkla bekleniyor.

  • Microsoft’un yeni giyilebilir teknolojisi Microsoft Band 2 tanıtılacak. Bu yeni giyilebilir teknoloji bir önceki modelinden daha üstün özellikler taşıyor.
  • Xbox One yeni tasarımıyla boy gösterecek. Xbox One ve Windows 10 entegrasyonu daha detaylı olarak anlatılacak ve demosu yapılacak.
  • Windows 10 ile ilgili gelişmeler de bu etkinliğin bir parçası olacak. Yeni işletim sisteminin özellikle Surface Pro 3s ve Surface Pro4 uyumluluğu üzerinde durulacak. Kasım ayından itibaren Xbox One için de tam sürüm kullanılmaya başlanacak olan Windows 10’un evrensel uyumluluğunun bu etkinlikte daha etkili bir şekilde üzerinden geçilecek.

Bunun yanı sıra Office 2016 gibi yeni yazılımları da bu etkinlikte görmemiz mümkün olabilir. Bu saydıklarımız resmi Microsoft etkinlik programı hakkında sızan dedikoduların sadece bir kısmı. Bakalım Microsoft bize başka ne sürprizler sunacak.

iPad Pro ve Microsoft Surface Pro'yu Karşılaştırdık

Microsoft Lumia 950 ve Lumia 950 XL Fiyatları Sızdırıldı

YORUMLAR