Microsoft Sosyal Video Düzenleme Servisini Duyurdu

Microsoft Sosyal Video Düzenleme Servisini Duyurdu

Microsoft mobil versiyonu inanılmaz derecede popüler olmuş ve Vyclone işbirliğiyle geliştirilen sosyal video düzenleme servisini gün içerisinde duyurdu.

Temelde iki şirket tarafından Internet Explorer 10 kullanıcılarının videolarını çevrimiçi ortamda hızlı ve kolayca düzenleyebilmeleri için geliştirilen servis, Microsoft'un dokunmatik ekran desteğiyle birlikte gelen son tarayıcısı sayesinde Windows RT kullanan kullanıcıların bile kolayca videolarını düzenlemelerine olanak tanıyor.

Aynı zamanda yeni Vyclone servisi çeşitli tüketicilerin aynı anda belirli bir video üzerinde çalışmalarına olanak sağlayan farklı işbirliklerine de odaklanmış durumda.

IE takımı tarafından yeni servis ile ilgili yapılan açıklama "Süreç oldukça basit. Kullanıcılar kendi telefonları aracılığıyla kaydettikleri videoları, herkes tarafından kullanılabilir bir bulut servisi üzerinde paylaşabilir. İşin eğlenceli olan kısmı bundan sonra başlıyor ve diğer kullanıcılarla birlikte farklı video içeriklerini istedikleri gibi düzenleyip, karıştırarak yeni videolar ortaya çıkarabiliyorlar" şeklinde oldu.

Microsoft'un Vyclone işbirliğiyle ortaya çıkardığı yeni servisini hemen deneyerek, konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

Tamindir E-Dergi Mart Sayısını Okudunuz mu?

YORUMLAR