Microsoft Surface İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Microsoft Surface İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Microsoft, dün düzenlendiği bir konferansta yeni Surface modelini tanıtmıştı. Windows 10 S işletim sistemiyle gelecek olan bu laptop'lar için bir de gösterişli bir tanıtım videosu yayınlandı.

Konferanstan hemen önce sızıntı fotoğraflarıyla gördüğümüz yeni Surface, içerisinde birçok yenilik barındırıyordu. 999 dolar fiyat etiketine sahip olan bu yeni laptop, 13.5-inch büyüklüğünde ekranı, 14.47mm inceliğiyle dikkat çekiyordu. Intel i5 ve i7 işlemciler kullanılarka tasarlanan cihazların, performans olarak i7 kullanan MacBook Pro'dan daha iyi performans verdikleri, 14.5 batarya saatiyle MacBook Air'den daha iyi oldukları da söylenmişti. 

Google Chromebook'a rakip olarak çıkarılan yeni Surface için hazırlanan tanıtım videosu da bir hayli güzel oldu. Grease filminin sonunda çalan “You’re the One That I Want” şarkısının farklı bir tsrzını kullanan Microsoft, son günlerde moda olan şekilde çeşitli modeller eşliğinde yeni cihazının nasıl ortaya çıktığını anlatmış. Fakat videonun yayınlanmasının ardından internette şarkının yeni haline dair küçük bir tartışma da yaşandı.

Yukarıdaki tanıtım videosunu izledikten sonra bunun hangi şarkı olduğunu muhtemelen tahmin edememişsinizdir. Şimdi Grease filmindeki haliyle o şarkıyı tekrar dinlerseniz, aslında çok tanıtık bir şarkının çok farklı bir şekle dönüştürüldüğünü de anlayabilirsiniz.

İnternet devrinde olduğumuzu unutmamalıyız. Aynı tanıtım videosunun bir de şarkının orijinal haliyle hazırlanmış versiyonu da yayınlandı. Gerçek tanıtım videosunda etkileyicilik olmasa da hala Microsoft'un iyi bir iş çıkardığı söylenebilir.

Yeni Microsoft Surface'in İlk Görüntüleri Sızdırıldı

YORUMLAR