Microsoft, Yeni 1TB Call of Duty Limited Edition Xbox One'ı Duyurdu

Microsoft, Yeni 1TB Call of Duty Limited Edition Xbox One'ı Duyurdu

Microsoft’tan oyun severlere müjde. Xbox One, yanında yeni bir oyun kumanda cihazıyla beraber 1TB olarak geliyor.

Xbox One hem kapasitesini artırmakla kalmıyor kullanıcılarının USB 3.0 bağlantılarla daha fazla kapasite eklemesine de izin veriyor. Böylelikle Xbox One hafızası hayal edebildiğiniz kadar genişleme imkanı kazanmış oluyor.

1TB Xbox One’ın Amazon üzerinde Xbox One, Call of Duty: Advanced Warfare Limited Edition sürümü satış fiyatı 669 dolar, normal olan sürümü ise 620 dolar. Microsoft 500 GB Xbox One fiyatını 350 dolara sabitleyerek yeni modelini de fazla pahalı olarak piyasaya sürmedi 1TB Xbox One için 670 dolar oldukça makul görünüyor.

Bütün bunların yanı sıra Microsoft bir de yeni oyun kontrol kumandı cihazı duyurdu. Bu kontrol cihazıyla ilgili olarak Xbox One’ın Yeni Kontrol Cihazı Görüldü haberimizi de inceleyebilirsiniz. Yeni kontrol cihazının yan tarafında 3.5 mm’lik bir kulaklık girişi var. Microsoft böylece oyuncuların kulaklık kullanmak için artık uzun kablolara, bluetooth cihazlara ya da adaptörlere mahkum olmalarını engellemiş. Ancak bu yeni kontrol cihazı Xbox One ile aynı kutuda gelmiyor. Yaz aylarının ortalarında piyasa da olacak ve ayrı satılacak.

Witcher 3 Özel Xbox One Görüldü

HoloLens Oyunlar Xbox One'a Geliyor

YORUMLAR