Minecraft Çin Mitolojisi ile Buluşacak

Minecraft Çin Mitolojisi ile Buluşacak

Minecraft Çin mitolojisi paketi duyuruldu. Halihazırda devam eden Minecon etkinlikleri kapsamında oyun için yeni özellikler ve eklentiler duyurulmaya başlandı. 

Bunlardan bir tanesi de Minecraft için çıkarılacak olan Çin Mitolojisi paketiydi. Minecraft için yılın en önemli zamanı geldi ve ilk kez Kaliforniya'da düzenlenen Minecon başladı. Kaliforniya'da yaşayan Minecraft oyuncuları için etkinlik alanı küçük bir cennete dönüşürken, diğer oyuncular için de beklenesi özellikler duyurulmaya devam ediliyor. Duyurulanlar arasında en dikkat çekeni ise Minecraft Çin Mitolojisi paketi oldu. Chinese Mythology Mash-Up Pack ismiyle yayınlanacak olan paket, 4 Ekim itibariyle oynanabilir olacak.

Oyuncular yeni paketle birlikte arkadaşlarını da yanlarına alarak, antik şehirlerin sokaklarında yürüyebilecek, dağların zirvelerinde yaşayan ejderhalarla mücadele edebilecekler. Paketle birlikte oyuna yeni eşyalar eklenecekken, arkadaşlarınızla birlikte antik bir manastırın duvarlarını örme şansına da kavuşabileceksiniz. 5 dolarlık fiyat etiketiyle satılacak olan Minecraft Çin Mitolojisi paketiyle birlikte daha birçok kostüm ve özellik de oyuna eklenecek. O paketin tanıtım videosunu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Minecraft Şimdiye Kadar Kaç Adet Sattı ve Kaç Kişi Tarafından Oynanıyor?

Minecraft Zamlanıyor! İşte Fiyatının Artacağı Tarih

En İlgi Çekici Minecraft Tasarımlarını Derledik

YORUMLAR