Minecraft Mobil Versiyonları Yeni Güncellemeyle Coşuyor!

Minecraft Mobil Versiyonları Yeni Güncellemeyle Coşuyor!

Video oyunları tarihinde bir devrim yaratan ve oyun severlere yaratıcılıklarını konuşturma imkanı veren sandbox oyunu Minecraft'ın Minecraft Pocket Edition adıyla anılan mobil versiyonlarına geniş kapsamlı bir güncelleme geldi. Mojang firması tarafından Minecraft PE için yayınlanan yeni güncellemede karşımıza birçok yeni özellik çıkıyor. Bu özelliklerden en dikkat çekeni kahramanlarımızın görünümlerini kişiselleştirmemize imkan tanıyan "skin" adlı içerikler. Bu skinleri kullanan oyuncular çok daha farklı görünerek oyunda kahramanlarını ön plana çıkarabiliyorlar. Mojang çok sayıda ücretsiz skin seçeneğinin yanısıra uygulama içi satın alım işlemiyle satın alınabilecek özel skin paketlerini de oyuna dahil ediyor. Oyuncular kendi skinlerini de oyuna yükleyebiliyorlar.

Minecraft'a gelen yeni güncellemede dikkat çeken bir diğer yenilik artık balıkçılık yapabilecek olmamız. Oltamızı kullanarak balık yakalayabildiğimiz güncel Minecraft'ta teknelere de binebiliyoruz. Hatta teknemize evcil hayvanımızı alarak gezinebiliyor, tekne üzerindeyken balık tutabiliyor ve dışarıya kar topları ve yumurtalar fırlatabiliyoruz.

Yeni güncelleme ile birlikte birçok yeni düşman türü oyuna eklenirken çeşitli iyileştirmeler de yapılıyor. Güncellenmiş Minecraft mobil versiyonlarını Android, iOS ve Windows Phone mobil cihazlarınıza indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Minecraft'ı Tahtından Edecek Lego Worlds Çıkış Yaptı!

YORUMLAR