Minecraft: Story Mode Çıkış Tarihi Belli Oldu

Minecraft: Story Mode Çıkış Tarihi Belli Oldu

Telltale Games ve Mojang ortak yapımı Minecraft: Story Mode oyununun ilk bölümünün çıkış tarihi açıklandı.

Daha önce çıkacağını Tamindir sayfalarından da duyurduğumuz Minecraft: Story Mode oyunu Telltale Games’in bölümler halinde çıkardığı Game of Thrones ve The Walking Dead gibi episodlar şeklinde yayınlanacak. Minecraft hikaye modu olan Minecraft: Story Mode 13 Ekim 2015'te PC, Xbox One, Xbox 360 için dijital olarak yayınlanacak. Yayınlanacak ilk bölümün adı “The order of the Stone” olacak. Daha sonra 27 Ekim 2015 tarihinde bu bölüm Android, iOS ve Mac için de yayınlanacak.

Ancak Minecraft: Story Mode’un diğer bölümleri 2016 yılından itibaren yayınlanmaya devam edecek. Yani oyunun ilk bölümünü bitirdikten sonra bir süre beklememiz gerekecek.

Telltale'in daha önce uyguladığı “episodic” oyun altyapısı, Minecraft: Story Mode için de geçerli olacak. Last of Us, Adventure Time ve Futurama'da seslendirme yapan sanatçıların seslendirdiği Minecraft: Story Mode karakterleri fantastik bir dünyada maceralara koşacaklar. Minecraft: Story Mode, Minecraft evreninde yaşanan bir felaketten sonra kaçan kahramanların bambaşka bir evrende yaşadıklarını konu alıyor. Macera aksiyon tarzında işlenen hikaye şimdilik sadece İngilizce olarak piyasaya çıkıyor.

Minecraft Hakkındaki Fikirler

En Güzel Minecraft Haritaları

Minecraft Mobil Versiyonları Yeni Güncellemeyle Coşuyor!

YORUMLAR