Mirror's Edge Catalyst'in Çıkışı Yine Ertelendi

Mirror's Edge Catalyst'in Çıkışı Yine Ertelendi

2016'nın en çok beklenen oyunlarından biri olan Mirror's Edge Catalyst yine ertelendi. Baş rol karakterimiz Faith'i görmek için birkaç gün daha bekleyeceğiz.

Mirror's Edge Catalyst'in sistem gereksinimlerini geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık. 2015 yılında ilk ertelenmesini yaşayan ünlü oyun, neyse ki bu seferki ertelenmesinde çok ileriye gitmiyor. 26 Mayıs olarak takvimde yerini işaretleyen Mirror's Edge Catalyst'in yeni tarihi Kuzey Amerika için 7, Avrupa için ise 9 Haziran

Oyunun yapımcı firması DICE, oyunu daha mükemmel hale getirebilmek ve "Social Play" özelliklerini daha da geliştirmek için bu ertelemeyi yaptıklarını söyledi. DICE, oyunun Social Play tarafında, yani sosyal olarak arkadaşlarımızı oyuna dahil edebildiğimiz kısmında yeni bir teknoloji kullandıkları için bu konuda biraz daha zamana ihtiyaçları olduklarını da ifade etti. 

Time Trial gibi modlarda tırmanma yarışlarını arkadaşlarımızla yapabileceğimiz harika bir ortam hazırlamaya çalışan DICE, umuyoruz ki küçük oyun hatalarıyla bizleri üzmez. Bu arada 22 Nisan ve 26 Nisan arasında oyunun kapalı beta tarihlerinin olduğunu da hatırlatalım.

Mirror's Edge: Catalyst'in Sistem Gereksinimleri Üzüyor

2016'da Neler Oynayacağız? İşte 2016'da Çıkacak Oyunlar

YORUMLAR