Moto 360 Satışa Çıktı, Kısa Sürede Tüm Stoklar Tükendi

Moto 360 Satışa Çıktı, Kısa Sürede Tüm Stoklar Tükendi

Motorola tarafından geliştirilen akıllı saat Moto 360, IFA 2014 etkinliğinde tanıtılmasının ardından satışa çıktı.

Android Wear özelliğine entegre bir şekilde çalışan Moto 360, genellikle farklı tasarımda akıllı saat arayanların tercih ettiği bir ürün. Klasik görüntülü ve yuvarlak tasarımıyla akıllı olduğunu belli etmeyen bu saat IFA'da gözde cihazlar arasına girmeyi başardı. Kablosuz şarj özelliğine ve 320 mAh bataryaya sahip olan Moto 360, metal ve deri tasarımlarda istenilen tarzda farklı kordonlarla kullanılabiliyor.

1.56 inç boyutuna ve  dayanıklılığıyla bilinen Gorilla Glass 3 ekrana sahip. Bu ekranıyla 320x290 çözünürlük kalitesi sunan Moto 360, 49 gram ağırlığıyla saati kullanırken konulunuzu fazla yormuyor. 4 GB hafıza ve 512 MB Ram'iyle iyi bir akıllı saat olduğunu kanıtlayan cihazın IFA'da yaptığı tanıtımdan hemen sonra 249.99 Dolar etiketiyle satışa sunuldu.

Moto 360 Stokları Tükendi!

Ortalama 250 dolar fiyatıyla kullanıcıların cebine uygun olan bu akıllı saat büyük miktarda satış yaptı ve beklenmedik bir ilgiyle karşılandı. Moto 360 yoğun bir ilgiyle karşılaştı ve sınırlı sayıda üretilen akıllı saatler kısa bir sürede tükendi. Motorola'nın bu ilgiyi karşılıksız bırakmaması için yeni saatler üretmesini bekliyoruz. Resmi sosyal medya hesabından bu durumu açıklayan Motorola, konuyla ilgili başka herhangi bir açıklama yapmadı.

Ahşap Olacağı Söylenen Moto X Tanıtıldı

Google ve Motorola Shamu Kodlu Yeni Nexus Üzerinde Çalışıyor

YORUMLAR