Müjde, Minecraft: Story Mode Oyun Görüntüleri Yayınlandı

Müjde, Minecraft: Story Mode Oyun Görüntüleri Yayınlandı

Sevilen oyun Minecraft'ın "hikaye modu" oyun içi görüntüleri yayınlandı. Minecraft: Story Mode, The Walking Dead yapımcısı Telltale Games'den geliyor.

The Walking Dead ve Tales from the Borderlands gibi sevilen oyunların yapımcısı Telltale'den Minecraft severlere büyük müjde. Minecraft hikaye modu çok yakında piyasada olacak. Minecraft: Story Mode oyun içi görüntüleri de yayınlandı.

Telltale'in tıpkı The Walking Dead'de uyguladığı “episodic” oyun altyapısı, Minecraft: Story Mode için de geçerli olacak. Last of Us, Adventure Time ve Futurama'da seslendirme yapan sanatçıların seslendirdiği Minecraft karakterleri fantastik bir dünyada daha fantastik maceralara koşacaklar.

Minecraft: Story Mode, Minecraft evreninde yaşanan bir felaketten sonra kaçan kahramanların bambaşka bir evrende yaşadıklarını konu alıyor. Macera aksiyon tarzında işlenen hikaye şimdilik sadece İngilizce olarak piyasaya çıkıyor.

Minecraft: Story Mode oyunun gerçek yapımcısı Mojang ile ortak geliştirildi. Minecraft Story Mode 2014 yılında açıklanmış, ancak çıkış tarihi ve kimin yapacağı söylenmemişti. Minecraft: Story Mode sonbaharda piyasaya çıkacak.

Minecraft Hakkındaki Fikirler

En Güzel Minecraft Haritaları

Minecraft Mobil Versiyonları Yeni Güncellemeyle Coşuyor!

YORUMLAR