Müziğin Hayatı Aydınlattığına İnanan Sony, LED Ampullere Hoparlör Yerleştirdi

Müziğin Hayatı Aydınlattığına İnanan Sony, LED Ampullere Hoparlör Yerleştirdi

Sony Bluetooth ve LED ampul teknolojisini bir araya getirdi. Yeni LED ampul hoparlörler sayesinde artık müzik ortamlarınızı aydınlatacak. 

Sevdiğinizle baş başa romantik bir akşam yemeği yerken, oturduğunuz yerden kalmadan müziğe hakim olmak büyük lüks. Bunu her uzaktan kumandalı müzik setiyle yapmak mümkün. Ama müziğin ampullerinizden gelmesi ve berrak bir sesle beraber ortama daha romantik bir aydınlığın dolmasını sağlamanın avantajı da bambaşka. Hem oldukça da etkileyici.

Sony yeni ürettiği LED ampullere Bluetooth ile çalışan hoparlörler ekledi. Bu yeni "aydınlatıcı hoparlörler" telefonlarımızdan Bluetooth bağlantısı kullanarak çalışıyorlar ve bir reosta sayesinde ışık şiddetleri de ayarlanabiliyor. Son derece ekonomik enerji tüketimine sahip ampuller böylelikle bambaşka bir özellik daha kazanmış oluyorlar.

360 lümen gücündeki ampuller son derece rahatlatıcı ve yeterli ışık kaynakları oluşturuyorlar. Işığın şiddeti ayarlanabildiği için de kullanışlı ve pratik bir aydınlanma çözümü sunuyorlar.

Ampuller mutfak, banyo, yatak odası gibi müzik setlerinin yerleştirilmesi zahmetli yerlerde kulağımızın pasını silmek düşünülmüş. Evin her yerine yerleştirdiğinizi düşünmek bile insana keyif veriyor. Ampullerin fiyatı 199 dolar olarak belirlenmiş. 23 Mayıs’tan itibaren önce Japonya’da satışa çıkacaklar. 

Sony Walkman'in Geri Dönüşü Muhteşem Oldu

Sony Mobil Pazardan Çekiliyor

Sony'den Yeni Giyilebilir Kamera

YORUMLAR