My Time at Portia Geliştiricisi, Yeni Oyunu Ever Forward'ı Duyurdu

My Time at Portia ile tanıdığımız Pathea Games, yeni Ever Forward oyununu duyurdu.

My Time at Portia ile tanıdığımız Pathea Games, yeni Ever Forward oyununu duyurdu. Bulmaca odaklı macera oyunu, Mayıs ayı içerisinde PC (Steam), PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulacak.

Ever Foward, gerçekçilik ve düş arasında bir yerde bulunan tuhaf bir dünyada kaybolmuş olan Maya isimli bir kızın hikayesini anlatacak. Çaresizliği ile yüzleşmek için çıktığı keşif yolculuğunda karakteriniz, içinde bulunduğu dünyanın sırlarını ortaya çıkartmak için anılarını canlandıracak ve korkuları ile yüzleşmek durumunda kalacak.

Senaryo boyunca Maya'nın geçmişinin gizemini ve gömülü olan karanlık sırlarını birleştirmek için bolca araştırma yapmak ve birçok farklı bulmacayı çözmek durumunda olacaksınız. Bulacağınız her bir anı parçası, oyunun geçtiği dünyadaki yeni yerleri ve çözülmesi gerekecek yeni bulmacaları karşınıza getirecek. Her bir bulmacanın birden farklı çözülme şekli olacak. Diğer bir deyişle, oyuncuların mevcut duruma farklı perspektiflerden bakabilmelerine olanak tanıyacak.

Oynanış kısmı ise çeşitlilik gösteren bir başka mekanik olacak. Basit bir şekilde hareket etmek ve zıplamaktan ışınlanma ve yer çekimi kontrolüne ve bulmacalar işin içine girdiğinde gizliliğe kadar uzanacak.

Ever Forward için yayınlanan duyuru fragmanına ve ilk ekran görüntülerine aşağıdan bakabilirsiniz.

YORUMLAR