Need for Speed: Most Wanted'da Modifiye Olacak

Need for Speed: Most Wanted'da Modifiye Olacak

EA Games’in 1 Kasım 2012’de piyasaya süreceği yepyeni Need for Speed oyunu Need for Speed: Most Wanted hakkında oyunun geliştiricisi Criterion Games oyun hakkında yeni bilgiler sundu. Geçtiğimiz haftalarda Need for Speed serisinin tek geliştiricisi olarak atanan Criterion Games bundan böyle gelecek bütün Need for Speed oyunlarını kendisi geliştirecek.

Need for Speed: Most Wanted ile iyi bir izlenim bırakma peşinde olan Criterion, oyunun bazı özelliklerinden bahsetti. Bunlardan hiç şüphesiz en merak edileni ve en önemlisi oyunda modifikasyon olup olmayacağı konusuydu. Criterion yeni Need for Speed: Most Wanted’da modifiye olacağını ve bunu gerçekleştirebilmek için deneyim puanı kazanmanız gerekeceğini belirtti. Oyunda oldukça geniş bir modifikasyon seçeneği bulunuyor, aracınızı en küçük detayına kadar şekillendirebilecek ve performansını arttırabileceksiniz.  Arabanızın dış görünümünü oluşturan hemen hemen her şeyi, motorunuzu, nitro sisteminiz, jant, lastik daha aklınıza gelebilecek birçok şey Need for Speed: Most Wanted’da değiştirilmesi mümkün olacak.

Oyunun birçok farklı yerine koyulan hız noktalarından toplayacağınız deneyim puanları ile birlikte sadece modifikasyon değil ayrıca yeni araçlarda açabileceksiniz. Tam da bu noktada merak edilen bir diğer konu gün yüzüne çıkıyor, arabaların durumu ne olacak? Yani çeşitlilik nedir, yeni Need for Speed: Most Wanted ile bizlere ne sunuluyor.

Criterion kesenin ağzını sonuna kadar açmışa benziyor, öyle ki Need for Speed: Most Wanted’da şimdiye kadar göreceğimiz en geniş araç yelpazesi bulunuyor. Bugüne kadar geliştirilmiş olan bütün Need for Speed oyunlarından daha fazla alternatife sahip olacağımız Need for Speed: Most Wanted kaybedilen prestiji tekrar kazanmak adına kilit oyun olabilir. Yeni Need for Speed: Most Wanted 1 Kasım 2012 tarihinde PC, Playstation 3 ve Xbox 360 için piyasada olacak.

YORUMLAR