Need for Speed: Payback'in İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

Need for Speed: Payback'in İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

Ghost Games tarafından geliştirilen üçüncü Need for Speed younu Need for Speed: Payback, birkaç gün önce resmi olarak tanıtılmıştı. Bugün düzenlenen EA Play etkinliği sırasında ilk oynanış videosu da yayınlandı. 

Arcade yarış oyunu türünün bu köklü temsilcisi Need for Speed, Underground oyunları ile zirve yapmıştı. Fakat Underground serisi ve Most Wanted'dan sonra çıkış yapan diğer Need for Speed oyunları maalesef beklenileni verememişti. 2015 yılında Need for Speed serisi baştan yaratılmış, oyun geçtiğimiz sene Mart ayında PC için satışa çıkmıştı. Çok da beğenilmeyen bu oyunun ardından, bir kere daha şansını denemek için harekete geçen Ghost Games, 2017 yılında çıkacak yeni Need for Speed için yeşil ışık yakmıştı. 

E3 2017 etkinlikleri kapsamında Electronic Arts tarafından düzenlenen EA Play konferansı sırasında, Need for Speed: Payback için bir de tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan videodan sonra Payback'in Hızlı ve Öfkeli filmlerine bir hayli benzediği konuşılmaya başlanırken, oldukça heyecan verici bir video da bizimle paylaşılmış oldu. 10 Kasım itibarıyla PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek oyun için yayınlanan tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Need for Speed Payback Çıkış Tarihi Tanıtım Videosuyla Birlikte Duyuruldu

Need for Speed'in Gizemli Görseli Ne Anlatıyor?

YORUMLAR